Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Keto diēta

Agnese1304

Lieliskaasieviete
vai eest bieźi un pareizi jeb tomeer intervaalo gaveešanu jaapielieto?
Labāk divas ēdienreizes un tad pārtraukums. Jo, ja pareizi ietur keto, tad tauku kaloriju ir tik daudz, ka ātri uzņemsi kg, ja ēdīsi bieži. Pie tam, ja viss ir pareizi sabalansēts, tad nav problēmu ar bada sajūtu.

Man atkal no olbaltumvielaam aizcieteejumi. Kad eedu, ols, galu, zivis bez piedevaam kartuoeli, riisi, griki. Tikko pielieku kaut vsi mazu sausmaiziiti klaat, viss darbojas tur kaa pulkstens.
Vienkārši ķermenis nav iemācījies dzīvot uz keto un kā galveno eneģijas avotu joprojām uzskata ogļhidrātus. Katrs ieēstais vai iedzertais ogļhidrāts var izsit ķermeni no ketozes uz 72 stundām. Ketoze ir ļoti nestabils stāvoklis.

Barbarra

8/16, ēdu pãsvarā augļus, olbaltumvielas un dārzeņus, skaitīju kalorijas, nometu svaru un rezultātā holesterīns uzkāpa debesīs. Tādēļ baidos keto.

Tev tur viss vienā čupā salikts. Ne visus dārzeņus var (nē - tomātiem, bietēm), nevar augļus, tikai ogas - zemenes, kiršus, skābās ogas. Kivi no augļiem var. Un arī olbaltumvielas jāskatās - piemēram, trekni vistu spārniņi ir vēlamāki, kā liess liellops. Un daaaaaudz zaļumu kāreiz, lai nepiebeigtu nieres. Bet - vai Tev to vajag veselībai vai tievumam? Tievumam, ja uzresnēts ēdot lieko, labāk sports un sabalansēts uzturs bez novirzēm uz kādu konkrētu pusi.

Papildināts 01.07.2022 10:49:

Jā, ja uzresnēts, jo daudz lietots alkohols, tad arī var būt problēmas. Domāju, ka te tādu meiteņu nav, bet katram gadījumam. Alkoholu ķermenis uzskata par indi, to neitralizē aknas. Bet aknām ir vēl viena funkcija, kuras nobrukums var pārsvītrot visu hormonālo sistēmu - aknās vairogdziedzera hormons T4 pārveršas par vajadzīgo T3. Ja aknas cīnās ar alkoholu, tad viņas hormonu nevar pārstrādāt. Bet vairogdziedzeris saprot to, ka jāražo vēl T4, jo nav pietiekams daudzums T3 organismā. Un tā pa riņķi, līdz parādās mezgli vairogdziedzerā. Un tad sāk brūkt arī visa pārejā hormonālā sistēma. Tas pats notiek, ja ir problēmas ar žultspūsli.

Jay.Lee
Jā, mana kļūda bija, ka ēdu mega daudz augļu, domājot, ka kritīs holesterīns un svars pie reizes arī. Šobrīd ēdu daudz dārzeņu, zaĺumu, liesu vistu, zivis, reizēm liellopu. Brokastīs auzu pārslas, vienu maizes šķēli. Kā ir ar tàm olām? Vienu laiku olas bija " kritušas nežēlastībā", tagad dietologi apgalvo, ka olas neietekmē holesterīnu?

Barbarra
Olas ir jāēd šinī diētā. Bet gaļai un zivīm ir jābūt trekniem. 100-150 g vienā cēlienā, bet trekniem. Liellopam, piemēram, klāt var pielikt sviestu, kā to restorānos dara pie steika.

Kaa sokas Ksavjera ar Ozemlic? Kāds tev plāns, cik mēnešus lietosi?

Lieliskaasieviete
Ka jau diabeta zales - lietosu ilgi. Iespejams gadiem, jo tas man ertakais veids. 1x ned iedurt un aizmirst. Tik japiefikse paest vairak cherez nemogu...

Kā var zināt cik drīkst apēst vienā ēdienreizē? Kā izskatās viena porcija? 200 gr. zivs vai gaļa un klāt dārzeņi vai salāti cik grib?

Gisi.
Butiba, ja - darzenus drikst daudz! Bet ne jau krejuma, protams.

Ksavjera
Man interesee, cik pa kopeejo periodu izdevaas nomest kg? Es otro dienu saaku lietot Victoza. Tas tas pats injiceejamais ziimulis, bet nevis semaglutiids, bet gan liragludiits. Princips liidziigs. Vieniigaa neertiiba, vins katru dienu jādur. Teiksu kaa ir, apetiite krietni samazinaajusies. Apeedu loti pieticiigi, sātu dabuuji ātri. Sveerusies neesmu, dariisu peec nedeelas. Man nav itin nekaadu blakus paraadiibu ( vemsana, slikta duuša, caureja utt.).

adatainis

Ievēroju Keto pusotru gadu līdz maija sākumam. Keto, pēc tam LCHF kopa ar 8/16 un 2x ēšanu dienā. -30kg Pa vasaru pāris kg atpakaļ, jo neliedzu sev saldējumu, ogas un augļus. Ziemā daudz vieglāk ievērot.

Lieliskaasieviete
Nezinu gan konkreti cik izdevas nomest, bet tagad ir 72kg. Vados pec skata, reti sveros. Pat neatceros, cik bija sakuma, bet pec berna piedzimsanas atbraucu no slimnicas ok, bet 3men laika uzauga padaudz. Del diabeta.

Tagad joprojam duros, jo cukurs ir cukurs, kurs jamazina, bet censos est vairak, jo negribas, lai krit vel kads kg.

72kg uz 181cm.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429497