Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No drauga par mīļāko. No mīļākā par mīļoto.

instagrammiste

solar wind

Amizanti ka pati krāpj, bet uztraucas ka tiks krāpta

Suns zina, ko edis dzeks ir pilnigs jaklis parastais, nekas nopietns tur nebus.


Neviens normāls vīrietis, ja viņam nopietni nodomi, neplātīsies ar savām paralēlajām sievietēm un neapspriedīs tās.

Droši pamet savu vīru, lai viņam vairs nav jādzīvo ar tādu nodevēju. Ej pie savas lielās mīlas, bet garantēts, ka drīz vien tiksi aizvietota ar citu, gluži kā paredzi. Tad dabūsi pēc nopelniem.

instagrammiste
Kāpēc precējies ar savu vīru?


instagrammiste
man jau liekas ka pati zini atbildi - sadiem viriesim vajag medibas. Viniem patik pavedinat, izklaideties. Vini nav domati mierigam, rutinetam attiecibam, kuras agri vai velu bus kopdzive. Viniem pietruks ta azarta un vini mekles mala. Ludzu tikai nedoma ka busi ta ista un vieniga, kura liks tam bruncu medniekam mainities un klut par mierigi, monogamu virinu. Sievietem jau patik domat - vot es busi ta kura ir tik ipasa, ka vins nevienu citu vairs negribes. Ha. Dzilindzera sievam paprasi Tur katra nakama ari ir muza mila. Bet tur vismaz vins godigs - nekrapj um prec. Bet nu vajag sitdiem to azartu. Doma pati, bet ja vien ir kaut mazdrusic racionalas domasanas - iesledz to.

HelenasTante

Vēl viens robs gultas kājā, kurš pat vēl vīru pametis viņa dēļ, norm ego būsteris. Lielisks storijs džekiem pie alus stāstīt un nākamajai padrugai


Don't grow up! It's a trap

instagrammiste
Nafig Tev vispār kaut ko mainīt?! Ja grib pamest sievu, lai pamet. Tā teikt, lai rāda priekšzīmi

Izbaudi un kaifo par to, ka ir izklaides un nav pienākumi

To kā ir patiesībā - zini/ jūti tikai Tu pati. Un lai kā te cālis "rietu" - zinu gadījumus, kad šādi tēviņi pamet sievas un patiešām laimīgi dzīvo kopā ar mīļākajām (nu pēc tam jau sievas statusā).

BonoN

Mēs neko nezinam, ne ko viņam vajag ne nevajag, varbūt tiešām samīlējies, vai tad tas nav iespējams?

Patricia L

BonoN
Pēc visa tā, kas Tavā dzīvē noticis, Tu joprojām esi romantiski naiva un tici Lielajai mīlestībai, uz kuru pārvarēti visādi šķēršļi. Tik mīļi

Samīlējies, kā tad. Un turpina blenzt uz visām pakaļām.


BonoN
aha - pirmo reizi dzive Lidz tam Anna, Ieva un Dace nebija milestibas. Tas tik seksim. Bet vot autore - ta ir ta ista. Ta kura pieradinas so bruncu mednieku. Makaroni pasi uz ausim karas - dzird ko grib dzirdet. Vai ari doma, ka ja iemilejies, tad tur bus noturigas attiecibas? Var ari atri atmileties, kad noteiks vinam monogamas attiecibas. Lai gan, moska autorei tadas nevajag. Tad jau viss cikinieka. Bet ta godigi - vins nav monogams tips. Ja autorei tas okay (un pec apraksta ir) tad tik uz prieksu. Atvertas attiecibas ir okay, ja abiem patik.

Papildināts 13.07.2022 17:30:

Patricia L
it ka es ar baigi romantiska, bet nu man nav 16. Biski jau racionala ar jalieto. Zinu stastus kur milakas apreceja un laimigas otras sievas 10+ gadu. Bet tur stasti citi - nejajas ar visam, bet tiesam lauliba esot iemilejas. Sis tomer bik cits limenis - te tads rudits jaklis. Nu var jau naivi ceret, ka peksni vins gatava tik ar vienu. Bet jautajums - cik ilgi?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429843