Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No drauga par mīļāko. No mīļākā par mīļoto.

instagrammiste

Vavaa

instagrammiste
Kāpēc tu baidies pārtraukt attiecības ar vīru, ja jau viņu nemīli? Garantiju iespējamām ilgstošām un laimīgām attiecībām ar mīļāko, protams, nav. Bet vai dzīvošana melos attiecībā uz vīru nenogurdina? Nu kas ļaunākais var notikt, ja nesanāks ar mīļāko nopietnas attiecības? Paliksi viena bez attiecībām? Tad sanāk, ka tev jebkādas attiecības šķiet labākas par attiecību neesamību? Bērni jums ar vīru ir?

Bumbierkoks

Vajag noteikti būt kopā.

bet ne tāpēc, ka viņš tevi nekrāps, bet tāpēc, ka jūs abi esat viens otra vērti

Ja vīrietim būtu 45+, es varbūt noticētu, ka pēkšņi dzīves vērtības mainījušās; ja jaunāks, 100%, ka viņš to uzskata vnk par interesantu eksperimentu. Varbūt meklē ieganstu pamest tagadējo sievieti.

Ja līdz šim Tev pašai nebija pat domas pamest vīru un vīrs, nezinādams patiesību, ar Tevi ir laimīgs, neko nemaini!

P.S. Pēdējā laikā tādas vasarīgas tēmas - mīļākie, mīļākās, "draugi" u.tml. Cāļtautai vismaz ir, ko lasīt.

lielaiskartupelis

Mēnesi nodzīvojat kopā un tad var runāt, ka taureņi un vecais vīrs nekam neder...

Vakara drāziens un parunāšanās nav tas pats, kas kopdzīve.

Piekristu tikai, ja apzinaatos, ka kopdziive buutu pàris gadus. Un tad stabila šķiršanās. Zaudēt esoßo, lai nomainītu шило на мило ?

Vinnny

jaajaa
Jā, citādi Psiholoģijā vairs nav tik interesanti. Bet tagad var gan teju vai profesionālu stāstnieku, gan iesācēju prozā darbus lasīt.

Optimists optimistiem optimists.

RudensRoze

Pat ja sākotnēji kādu laiku tiešām nekrāps, dzīvosi ar pastāvīgām aizdomām , ka tomēr krāpj un tas tikai krāpšanas faktu paātrinās.

Vinnny
Jā, citādi Psiholoģijā vairs nav tik interesanti. Bet tagad var gan teju vai profesionālu stāstnieku, gan iesācēju prozā darbus lasīt.
Jā, man pirmā doma, ka paņem blakus tēmu par zemo pašapziņu, kaut ko pamaina vietām, drusku augstākā stāvoklī sevi paceļ, bet ne gluži perfektā, jo problēmai kaut kādai jāpastāv un aiziet... Es šo liktu pie lēta pakaļdarinājuma.

RudensRoze
Pat ja sākotnēji kādu laiku tiešām nekrāps, dzīvosi ar pastāvīgām aizdomām , ka tomēr krāpj un tas tikai krāpšanas faktu paātrinās.

Vienīgais saprātīgais komentārs šeit. Jā, tas ir tas, kas attur.

Un par spīti citiem viedokļiem, tik un tā uzskatu, ka esmu īpašāka un viss var izdoties, ja vien pati tam ticēšu.

VioletsSaulriets

Ļaujiet man gardi nosmieties šo lasot. Ha ha haaaaa

Papildināts 14.07.2022 08:19:

Es sapratu kāpēc viņš ieviesa vel otru mīļāko. Solīja tak šķirties no sievas ne mīļākās. Sieva būs prom, autore nokļūs sievas vietā un cita mīļākā ar jau ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429843