Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

No drauga par mīļāko. No mīļākā par mīļoto.

instagrammiste

Kastanja
Vīrs noteikti ir slikts. Blakustēmā bija, ka sievas krāpj tādēļ, ka sliktas un pašas vainīgas. Ja jau krāpj, tātad slikts. Labos nekrāpjot.

dezavu
Aha, tā jau es domāju. Bet ir viena lieta, ko es nesaprotu. Kā tas tā notiek, ka vīrs ir nevis pirmsākumos slikts, bet slikts kļūst tikai tad, kad dāmai ir paslīdējusi kāja?

Kastanja
Jā, šis ir eksistenciāls jautājums. Un ja tomēr neprecēsies ar to mīļāko, tad atkal būs labu labais.

BonoN

Es savukārt nesaprotu kāpēc jābūt kopā ar vīru ja daudzus gadus ir citi, kāpēc tik ilgi jāmoka sevi un jādzīvo tāda viltota dubultā dzīve. Vai tas nav grūti? Un ja saproto, ka esi iemīlējusies citā, vai nav par grūšu ar to sadzīvot?

Peekaboo

Pie nākošā autores komentāra man zuda ticamība šai tēmai. Bet ja situācija tiešām reāla, tad...zeme atveries, 40+ gados šitāds tupums. Nē nu ja nav smadzenes tad nav, vecumā jau neparādīsies laikam no zila gaisa.

Cilvēki ar gadiem nekļūst daudz gudrāki. Jaunībā to sauc par naivumu, bet vecumā par vecuma plānprātību. Kaut cilvēks visu mūžu tāds pat vien ir. Dažs ar 70 gados nopērc jaunu skuķi un novēl tai visu matu.

Naglaarviitni

70 gados nopērc jaunu skuķi

Forša kļūda - labs jaunvārds, kas precīzi apzīmē situāciju.

Vecais Akmentiņš gribēja nopērcēt Kristīni. Vai Ķikulis nopērcēja Elzu.
Tagadnē gan labāk skan.

Pēdējās izmaiņas: Naglaarviitni, 15.07.2022 14:05.

instagrammiste

Ja Tu saki, ka ģimene Tev izjukusi un tur nekā glābjama nav, tad nav ne mazākā iemesla nemēģināt, tāpat nav ko zaudēt, pēc sērijas- labāk nožēlot izdarīto, nevis neizdarīto.....bet

varbūt tieši šo attiecību dēļ tā ģimene ir izjukusi, jo grūti sirdī atrast vietu diviem... tikai retorisks jautājums.... Jàatceras tas, ka draugi ar benefits nav tas pats, kas dzīvesbiedri. Draugos mēs nevērtējam tās lietas, ko partnerī, galvenais, lai mūsu konunikācijā viss ir ok. Draugu Tu vari pazīt visu dzīvi, bet kà vīra materiāls viņš ir pilnīgi svešs Tev.

Protams, ar katru partneri mēs esam savādāki, un pilnīgi reāli, ka ar Tevi būs citādāk, kā ar visām citām.

Nevajag dusmoties uz meitenēm, kuras nosoda krāpšanu( tai skaitā arī es), jo Tu taču negribētu, ka Tavs partneris izrīkotos tāpat. Ja reiz ir cits, tad ej tālāk un dod iespēju otram atrast cilvēku sev.

viedaminka

instagrammiste
Un par spīti citiem viedokļiem, tik un tā uzskatu, ka esmu īpašāka un viss var izdoties, ja vien pati tam ticēšu.

40 gados jau tā kā vajadzētu būt dzīves pieredzei, kas parāda, ka brunči mednieki nemainās. Tie ir vīrieši ar paaugstinātu testosterona līmeni, kas liek viņiem uzvesties ļoti pirmatnēji un primitīvi- apsēklot pēc iespējas vairāk mātīšu (mūsdienu sociālā sistēma koriģē viņu uzvedību - liek lietot kontracepciju). Ar tevi grib veidot attiecības, jo saskata tevī iespēju dzīvot savu dzivesveidu bez nosodījuma. Iespējams, tagadējā partnere viņu mēģina mainīt par uzticīgu cilvēku, bet tu viņu pieņem tādu, kāds viņš ir- brunču mednieks. Tāpēc ar tevi būtu vieglāk - regulārs sekss un kotletes bez smadzeņu skalošanas un vienlaikus vecais brunču mednieka dzīvesveids. Tikai jautājums - vai tev esot patstāvīgas partneres lomā nedergsies visi viņa varoņstāsti un "draudzenītes"?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429843