Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Radinieku informēšana

Lienite923

Labdien! Sakiet, bet kā ir, vai bāriņtiesa tiekas arī ar potenciālo adoptētāju radiem/draugiem? Kurā brīdī parasti notiek radinieku informēšana? Ja teiksim adoptētāju vecākiem ir negatīva nostāja, vai tas var ietekmēt adopcijas procesu? Vai tas viss paliek tikai uz adoptētāju pleciem pašiem šo situāciju risināt?

Lienite923
Neviens cits taču netiek informēts par adopciju. Bāriņtiesa strādā tikai ar potenciālajiem bērna adoptētājiem, izpētot viņus un komunicējot ar viņiem. Pat tiesas sēdes ir slēgtas un pat nav norādīts to saturs utml.

sofačka

Meauk
ne, bāriņtiesai ir vajadzīga radinieku (vecāku, brāļu, māsu, vecvecāku) piekrišana. diemžēl. Viņi runā ar radiem, lai noskaidrotu viņu domas šajā jautājumā, jo bērns ienāk ģimenē un prasti runājot ir pirmais mantinieks

Es mēģināju būt normāla . Drausmīgākās minūtes manā dzīvē

я как идеальня девушка знаю где промолчать ...знаю же зараза...но не могу

Мне часто в детстве говорили, что я очень добрая и милая девочка…В общем… сглазили

Жизнь коротка и не стоит её тратить на диеты, на глупых и скупых мужчин и на плохое настроение...

sofačka
Pirmo reizi dzirdu. Varbūt tas nesen notiek. Pirms pāris gadiem neko tādu neprasīja. Vismaz man kā tuvam radiniekam.

Lienite923
Bāriņtiesa netiekas ar draugiem/radiem, kas nedzīvo adoptētāju mājsaimniecībā.

Bāriņtiesa tikai interesēsies par to, kāda ir jūsu radu nostāja šajā jautājumā un ko jūs par to domājat (ja vecāki nepiekrīt, kāda būs turpmākā komunikācija, viesošanās). Vecāku atbalsts var būt ļoti noderīgs, be ne jau izšķirošs. Savukārt, ja šie vecāki (topošie vecvecāki), kas nepiekrīt, dzīvo mājsaimniecībā, tas ir diezgan būtiski. Svarīga arī ģimenē jau dzīvojošo bērnu (topošo brāļu/māsu) nostāja.

Par mantošanas jautājumu - tas taču nav obligāti. Man nav nevienam nekādi mantojumi jāatstāj. Bet jā, bērns ir neatraidāms mantinieks. Bet ne jau topošajai vecmāmiņa ir kāda teikšana pie tā. Ja negrib, ka mantojums caur bērnu nonāk pie negribēta mazbērna, nu neatstāj neko....

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429859