Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve bez bērniem

Saulziede

Saulziede

Vai iemesls bērnu neesamībai ir skaidri zināms? Neatgriezeniski nemaināms, tā teikt?

Par sevi zinu, ka izmēģinātu visu - arī mākslīgo apagļošanu ut.. Protams, tas ir smagi droši vien utt.

Ja nav noslēpums, kāpēc vīrs ir pret adopciju?

sidi31
Neauglībai nav skaidru iemeslu. Tā teikt visi rausta plecus gadījums. Bet man jau rokas nolaidušās. Iešana pie ārstiem rada vēl lielāku izmisumu.

Vīrs negrib rūpēties par "svešu" bērnu ar īpašām vajadzībām. Es esmu strādājusi ar bērnu namu bērniem, emocionālais smagums ir visiem.

Tas, protams, neizslēdz, ka ja pašai būtu bērns viss būtu rožaini un jauki. Tur vīrs arī jau ir pateicis, ka ar "īpašo" bērnu negrib ņemties.

Papildināts 15.07.2022 10:52:

Jā te parunājot vieglāk nepalika, bet varbūt ir labāk ka man to bērnu nav. Tikai slikts domas man šodien .

Papildināts 15.07.2022 10:55:

Es saprotu, ka vēl pašai daudz darba ar sevi un, ka doma, ka nevēlos "īpašo" bērniņu arī nozīmē, ka neesmu gatava bērniem. Par šo esmu daudz pārmalusi galvā jau iepriekš.

Es apbrīnoju vecākus, kuriem ir "īpašie" bērni. Ne tikai ģen slim utt., arī uzvedības u.c. ziņā. Tas ir ļoti smagi un zinu, ka esmu pārāk vājš cilvēks, lai to nestu.

Gemma

neizslēdz, ka ja pašai būtu bērns viss būtu rožaini un jauki. Tur vīrs arī jau ir pateicis, ka ar "īpašo" bērnu negrib ņemties

Nomaini vīru! Kamēr tev vēl ir laiks pie bērniem tikt un viņš nav nomainījis tevi pret kādu, kas atbilst viņa nevainojamajiem standartiem!

Ja medicīniski ir viss kārtībā, tad tas visreālākais risinājums, lai bērnus dabūtu.

Ja neauglībai nav skaidru iemeslu, tad kā vari zināt, ka vaina Tevī, nevis vīrā?

No vīra teiktā tiešām izklausās, ak pats "nezinu, ko grib", arī ar veseliem bērneim var būt gana daudz rūpju visos vecumos, bet tas viss piederēs pie lietas.

Gemma
Manuprāt, nomainīt, vīru nav realistisks variants. Mums visā citā ļoti labi saskan un man nav viegls raksturs, priecājos, ka kāds mani pacieš.

Turklāt vīra nomaiņa negarantēs, ka būs bērni.

Papildināts 15.07.2022 11:04:

sidi31
Es zinu, ka vaina ir manī.

Vai tā nav ar visiem vīriešiem? Kā bija tas teiciens - sieviete iemīl bērnu to gaidot, bet vīrietis ieraugot? Kaut kā tā?!

Saulziede
Neviens nevaino tevi. Es tevi nevainoju, bet tas tikai mans viedoklis par to patieso vēlmi pēc bērna.

Ja nāk visādi šādi nosacījumi, ka to negribu, to nevarētu, to nepavilktu, tad tomēr cilvēks pats sev melo un tā kārtīgi. Tik vien.

Bet tas ir mans personīgais viedoklis.

Kādreiz man bija mana pirmā mīlestība, ar kuru pēc vairākiem gadiem mēģinājām atjaunot attiecības, bet viņš kaut kā vienā sarunā izteicās kaut ko par bērniem - kropļiem. Man šī frāze tā iegriezās smadzenēs, ka es ar viņu pārtraucu attiecības neatgriezeniski.

Neviens nevar pasūtīt sev ideālu bērnu. Tā ir tā augstākā labvēlība, ja piedzimst un izaug veseli bērni.

Meauk
Laikam tev taisnība

Man attālos rados bija līdzīga ğimene, gribēja bērnus, bet fizisku iemeslu dēļ, nevarēja. Nodzīvoja abi līdz lielam vecumam kopā, bija tik jauki un patīkami, ka visi radu bērni tur brauca ciemos. Kad vīrietis nomira, tad cita radu ĝimene palīdzēja, tur viens mazbērns noslēdza uztura līgumu uz māju un tante nebija vientuļa un pamesta. Bet viņa bija ļoti pozitīva, visiem bija prieks pie viņas braukt, pat vecumă nesūdzējās.

Li
Man rados mazu bērnu nav. Visi gaida, kad mēs ar vīru "saņemsimies", jo esam cerīgākais variants.

OremaD

Saulziede
Cik jums gadu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429885