Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve bez bērniem

Saulziede

puku_princese

Jo es tiešām nezinu, ko varu teikt un ko ne.

Tā arī pateikt - par bērnu tēmu es nezinu , ko varu un nevaru teikt, jo mūsu vērtības atšķiras. Ja varu kā Tev palīdzēt, tad, lūdzu, pasaki man.

(Bet tai ir jābūt ļoti stiprai un patiesai draudzībai, lai par šo tēmu runātu nevis no savas pozīcijas, bet par tēmu kopumā, neaizskarot otru).

Saulziede
Vispirms tev jāsaprot, ko gribi - bērnus vai samierināties ar dzīvi bez bērniem.

Jo katram mērķim ir savs virziens. Ja vēlaties bērnus, pirmkārt, jādodas uz specializētu auglības klīniku, kur profesionāļi noskaidros, kur īsti ir problēma. Jā, reizēm nav iespējams diagnosticēt, bet tas notiek pēc dažādām analīzēm un testiem, nevis ierindas ginekologa pāris vizīšu apmeklējuma. Turklāt tas attiecas uz abiem. Ja vīram nav taisīta spermogrammas analīze klīnikā, tad nemaz nav tik droši apgalvot, ka ar viņu viss kārtībā.

Ja tiešām pašiem nav iespējams radīt savējos arī pēc ārstēšanās, tad nākamais solis ir IVF, ja tas nesanāk, tad ir iespēja parūpēties par citiem bērniem, dodot viņiem savu mīlestību un rūpes. Un adopcija šeit arī ir tikai virsotne, pa ceļam ir gan audžu ģimenes statuss, gan iesaistīšanās, piemēram, PLECa aktivitātēs utt.

Pieļauju, ka ir vēl kaut kas, kas ļauj tikt pie bērniem. Vienkārši ir jāizmēģina viss, pirms sāc samierināties.

Papildināts 27.07.2022 08:30:

Atcerējos vēl vienu iespēju - var pieteikties viesģimenes statusam. Tā vispār ir laba iespēja ieraudzīt, kas notiek pusaudžu un jauniešu vecumā. Turklāt tu drīksti pēc gada atdot to bērnu atpakaļ.

Katram vecākam ar pusaudžiem šī doma kādā reizē ienāk prātā.

Avatārs

Vai vismaz nedēļu ilgs ceļojums uz vietu, kur abiem patiktu, un auglīgā laikā, un kad atkrīt ikdienas rūpes, nav līdzējis?

Maniem paziņām, kad samierinājās un adoptēja bērnu, pēc neilga laika piedzima savs un tad vēl viens.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429885