Bailes

Ksavjera

Slēdza Ksavjera: "Peace".

Man bail iet pāri tiltiem, tāda sajūta, ka velk uz leju, ka gribēšu nolēkt un nespēšu sevi no tā atturēt.

Lilija

Dziļi tumši ūdeņi un tas, kas tur var būt.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Lilija
Ja, sis ir ari pretigi, brrr...

kino

O, jā! Ūdeņi, kuriem neredz cauri arī ir manā kontā. Lai gan ar kuģi pārvietoties bail nav, bet peldēt ūdenstilpnēs, kurās neredzu dibenu(ūdenstilpnes, ne savējo) nevaru un viss!

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Man ir šausmīgi bail no masāžas. Tā vien gaidu, ka būs sāpes, problēmas ar mugurkaulu. Ja ir jāguļās, tad sākas sirdsklauves, trūkst elpas, zūd sakars ar realitāti. Īstenībā, vīrs saka, ka masāža ir patīkama, bet man ir vairāk kā 20 gadus slikta pieredze, jo līdz šim man mugurai ar masāžu lika atpakaļ izskrējušus skriemeļus. Bet tas ir bijis ļoti bieži. Un tas ir ļoooti sāpīgi, it sevišķi, kad liek atpakaļ no vidukļa un zemāk. Es ticu, ka masāža ir patīkam, tikai nevajag man skarties klāt!

Arī baidos no braucošiem sastāviem. Sirēnas izsauc paniku. Vienalga - vai ātrie, vai VUGD, vai citi. Arī no ūdeņiem ir bail. Vispāŗībā, ūdeni atzīstu tikai mājas apstākļos. Neesmu peldējusies kopš bērnības. Toreiz slīku. Ar to bija gana, lai saprastu ka ūdens ir slapš un nepatīkams.

Jay.Lee
Es juras, ezeros utt nelienu. Tik caurskatama baseina. Un ari ne dzilaka ka 160cm.

Nespēju pāriet pāri iekārtajiem tiltiņiem. Tiko sašūpojas, tā viss. Ir bijis gadījums, kad cita ceļa nebija un līdu rāpus, bezmaz guļus. Skatu torņos varu mierīgu uzkāpt, augstums nebaida, bet lejā nokāpt nevaru, nevaru un viss. Tādēļ nekāpju. Nevaru nokāpt arī no pilnīgi neaugstām caurredzamajām kāpnēm, viss uzreiz griežas uz rinķi un slikti līdz ģībienam. Zinu, ka tas no vestibulārā aparāta un izvairos no tādā.m vietām.

OremaD

Bail no augstuma (nevaru pat uz savu balkonu iziet), bail no ūdens (nemūžam nekāpšu laivā).

Ksavjera
Jay.Lee Es juras, ezeros utt nelienu. Tik caurskatama baseina. Un ari ne dzilaka ka 160cm.
Ūuu, es pat to nevaru. Vanna - mans lielākais baseins, kurā varu iebrist. Un tā nedrīkst būt ar pribambasiem, ūdens šaltīm un tā tālāk. Un ūdensglāze.

Papildināts 15.07.2022 17:59:

Augstums mani arī biedē, bet to varu pārvarēt, jo agrāk ar vīru bieži piedalījāmies virvju ceļu pārvarēšanā, šiverējamies pa vecām pamestām ēkām. Bet jā, atrodoties tur, vajadzēja apslāpēc bailes no tā, ka var tajās pazemes ejās palikt, ja durvis aizslēgs kāds, vai arī var nolidot zemē no jumta. Katru reizi teicu, ka vairāk nekad. Bet, nu vismaz kāda izklaide

pelēkais nezvērs

Man bail iet pāri tiltiem, tāda sajūta, ka velk uz leju, ka gribēšu nolēkt un nespēšu sevi no tā atturēt.

Tad jau nazi arī tev nevar rokā dot, lai nepārgriez sev rīkli?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18429899