Bailes

Ksavjera

Slēdza Ksavjera: "Peace".

Bailes palikt aprūpējamai (Ūdrītis). Atvainojos viņa ģimenei, ja lasa. Bet nelaime katru var skart tik strauji un man no tā ir bail

Papildināts 18.07.2022 12:14:

Laikam kā piemeru vajadzēja likt kovid smagos gadījumus

Interesanta tēma. Man klasika - šausmīgas bailes no zirnekļiem, visādām vabolēm un klauniem. Kā arī - bailes nobīties, zinu, ka izklausās dīvaini, bet tā ir. Ja paredzu, ka var būt sastopams kaut kas, kas mani biedē, paliek bail no tā brīža, kad nāksies nobīties.

Aube

No Ziemassvētku vecīšu.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

aveirulz

Interesanti, ka vismaz virtuāli satieku tik daudzus citus, kam bail no tiltiem. Man tās bailes ir divējādas - neuzticos zemei, kura nav stabila (kustīga un/vai caurredzama un tos metāla režģu pamatus izgudroja sadisti) un garu tiltu vidū biedē doma, ka nolēkšu (kaut suicidālu domu kā tādu nav).j

Tad mani biedē uguns, gāzes plīti iešķilt iemācījos jau skolas vecumā, brīnumsvecītes nepatīk turēt rokās vēl arvien.

Un vēl man ir tripofobija - bailes no caurumu vai atveru sakopojumiem. Bet īstenībā tās nav bailes, tikai dziļš, fizisks riebums, ja man jāskatās uz švammes tuvlānu, piemēram.

aveirulz
garu tiltu vidū biedē doma, ka nolēkšu (kaut suicidālu domu kā tādu nav).j
Jā, šīs domas uznāk. Man tās uznāk ne tikai uz tiltiem, ja eju kājām, piemēram, bet arī kādās vecās daudzstāvenēs. It īpaši uz jumtiem. Pie tam, esmu pārāk egoistiska, lai sevi nobendētu, bet domas šaujas iekšā gālvā, no sērijas - a, kas būtu, ja būtu? Kas būtu, ja nolektu? Kā tas būtu? Kādas sajūtas. Noskurinos, sabožos un cilpoju tālāk.

Man tādas sajūtas ir pie kraujām vai stāvkrastiem, ka aizvilks kaut kā lejā.

Pret tiltiem un augstumiem man ir respekts, bet nekad nav bijusi sajuta, doma vai vēlme pašai nolekt. Interesanti, ka citiem tā ir.

Man butu bail mežā satikt lāčus, jo tā liekas neticami briesmiga nave tikt saplositam. Potenciāli no sliktiem cilvekiem tumsā arī bail. Vakaros nepatīk klaiņot pa nomaļām vietām.

Papildināts 18.07.2022 20:56:

Jā, pret perkonu ari respekts, bet ne mājās. Un nepatīk vietas, kur pulcejas tik lielas masas, ka var būt saspiešanas vai nomīdišanas risks. Lauku mājā vienai arī nepatiktu atrasties.

Papildināts 18.07.2022 21:04:

Man berns paniski reaģē uz visadiem sirseniem un lapsenem. Bet man no tam gan nav bail- ar kadu kartona gabalu mierigi varu iesaistīties duellī. Vardes, čuskas vienaldzīgas. Pret čūskam respekts, klāt neiešu.

aveirulz

Sindy5
No sirseņiem man arī ļoti bail, jo dzirdēts, ka pret šiem var būt nāvējoša alerģija (un man ir mērena pret lapseņu kodumiem - nav ne mazākās vēlmes noskaidrot, vai pret sirseņu kodumiem tā ir neeksistējoša, mērena vai nāvējoša) .

Sindy5
Manam bernam ari traki bail no visadiem lidojosiem kukainiem. Saistu to ar Aspergera sindromu.

VioletsSaulriets

Domāju un nevaru izdomāt, saprast kā tas ir, iet pār tiltu un domāt, ka pats pret savu gribu noleks. Tas tak nav iespējams.

Papildināts 19.07.2022 09:56:

Ienāca prātā vel kas, kas man izraisa nepatīkamas sajūtas. Lielas cilvēku masas. Tā, ka visi spiežas viens otram virsū. Fuuuuj. Gribas visiem sākt sist un grūst prom lai atbrīvojas vismaz metra rādiusā.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18429899