Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kredīts pret nekustama īpašuma ķīlu

Burkans

Sveiki!

Nesen radās nepieciešamība paņemt kredītu pret nekustama īpašuma ķīlu. Tā kā līdz šim nekādus tādus pakalpojumus vēl neesmu izmantojis, man šajā sakarā ir daži jautājumi.

1) Gadījumā, ja es ņemšu šādu kredītu, man ir jādod aizņēmējam atslēgas no sava dzīvokļa?

2) Vai var uz papīru parakstīšanu pasaukt juristu lai viņš rūpīgi izpēta visus līgumus? Es baidos, ka kredītiestāde var iedot man parakstīt divus papīrus – vienu priekš sevis un vienu priekš manis, – bet tie nebūs 100% vienlīdzīgi, un tajā, kas paliks pie viņiem, būs kaut kādi slepeni nosacījumi. Vai arī, ka šajos līgumos vispār varētu būt kaut kādi slepeni nosacījumi, kas ir uzrakstīti ar maziem burtiem.

3) Kas ir labāks – Bigbank vai Sefinance?

4) Pēc cik ilga laikā īpašums pāriet man atpakaļ, kad es esmu veiksmīgi samaksājis visus maksājumus?

5) Vai aizņēmējam vispār pastāv kaut kāda iespēja pārdot manu dzīvokli vai paņemt to sev, kamēr es godprātīgi izpildu maksājumus?

Ej vismaz uz normālu banku , ne ātro kredītu kantoriem

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Aube

1) Nav jādod atslēgas. Vari kaut dzīvot tajā.Vienīgi Zemesgrāmatā tiek atzīmēts, ka īpašums ir ieķīlāts.

2) Nedrīkt uztaisīt divus dažādus līgumus jo tas ir nelikumīgi un, ja kas, tiesa var līgumu apstrīdēt. Protams, vari piesaistīt savu juristu lai izlasa.

3)Nezinu

4) Tiklīdz tu esi apmaksājusi kredītu, ķīla uzreiz tiek noņemta nost un Zemesgrāmatā ieraksta, ka nav apgrūtinājuma.

5) Kamēr izpildi visus kredītnosacījumus, neviens īpašumu atņemt nevar. Tiklīdz nemaksāsi, tad gan var sanākt nepatikšanas. Ieķīlātais īpašums bankai ir garantija, ka, ja nemaksāsi, viņi naudu varēs atgūt pārdodot dzīvokli. Kā garantijas spilvens.

Liela daļa laulību tiktu izglābtas, ja mēs būtu gatavi mazliet vairāk klausīties cits citā.

Visas bankas piedāvā šādu pakalpojumu, tiešām nesaprotu, kāpēc izvēlēties rīkļu rāvējus.

Indza

1) Nē.

2) Ja tāpēc naktī mierīgāk gulēsi.

3) Vājprāts.

4) Uzreiz kā esi nomaksājis pēdējo maksājumu.

5) Nē.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Burkans

Par trešo punktu - šie abi ir šausmas, principā vari atvadīties no sava NI.

Bet vienalga, kur tu paņem kredītu, salīdzini procenta likmi un izrekini, cik eiro parmaksāsi procentos. Gribētos teikt, ka ieraugot šo ciparu, tu pilnīgi noteikti izdomāsi citu alternatīvu savai situācijai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429901