Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājas kārtība un ciemiņi.

Sonex

Jau kuro reizi izdomāju visādas pasakas, lai nevajadzētu uzņemt ciemiņus. Iemesls pavisam vienkāršs-man riebjas vākt un kārtot māju, jo man tam vajag iedvesmu.

Atceros bērnībā vienmēr reizi nedēļā bija jākārto, jāmazgā, jāpucē. Tas viss uzdzinis pilnīgi riebumu, darīt tikai tāpēc,ka tā vajag un pienākas. Nu negribu un nedarīšu!

Protams pāris reizes bija tādas,kad uzkūlās negaidīti ciemiņi, nospļāvos un laidu tādā bardakā kāds ir! Loģiski aprunā!!! un mani tas kaitina. Pēc tam klausies,ka bijis tur vai tur netīrs. Bet tā ir mana māja un es tā dzīvoju. Neviens tacu neliek nākt!

Ir cilvēki,kam patīk kārtot, pucēt utt. Man nepatīk.Es to daru ar lielu piespiešanos un tiešām,kad jāsaka,pamati deg zem kājām.

Es esmu nenormāla? Esmu cūka?

Nu, nez - ciemiņi ir foršs variants saņemties un izdarīt. Var jau slinkot, bet galīgi izlaisties un neko nedarīt nav ok.

Nezinu, cik traki ir. Bet, ja aprunā un saproti, ka pamatoti, tad iespējams esi cūka vai cūcisks sievišķis.

rojs2

kas saprotams ar nekārtību? ikdienas nekārtība, kas ir loģiska, manuprāt, telpās, kur dzīvo cilvēki -, jo perfekti kārtīgs... nu, tādas būs telpas, kur neviens neuzturas, - vismaz mandomāt, nebūtu aprunāšanas iemesls. ja tur ir mēnešiem nemazgātas, nolietas grīdas, netīrie trauki aiz dīvāna and co, tad gan.

Papildināts 15.07.2022 19:57:

Un vispár - viesiem, kas pèc tam aprunà màju, kur tapuśi uzñemti, ar kàju pa pakału.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Dūducis*
Nu labi-esmu cūcisks radījums,ja tā ir vieglāk.

Var jau slinkot, bet galīgi izlaisties un neko nedarīt nav ok.

Es mierīgi varu neko nedarīt,ja nav iedvesmas. Man ur nenormāli grūti sevi piespiest.

rojs2
Trauki gultā nav-ir izlietnē,kas vakaros tiek visi nomazgāti. Grīdas mazgāju pēc vajadzības, bet tas noteikti nav reizi nedēļā. Labākajā gadījumā izsūcu ar birstes tipa putekļu sūcēju.

solar wind

Nez-pašai neriebjas dzīvot nekārtīgă mājā? Man nekas nav speciăli jăvăc, măja ir kārtībā visu laiku. Nekad neko nenometam kā pagadās, visam ir sava vieta. Man kărtīga māja rada iekšēju harmoniju un mieru. Nespēju iedomāties dzīvot tădā bardakă, dēļ kă ir jăatsaka ciemiņiem...kamon

Esmu godīga un pasaku, man māja nekārtīga-nenāciet. Tomēr atnāk, un pēcāk dzirdu runas,ka viss nekārtīgs.

Kļavaslapa

Kā kuri ciemiņi, bet, jā, es arī bieži dažiem atsaku, jo negribas vākt māju. Dzīvoju kā gribu, negribu nevienam svešam atskaitīties par kārtību, iekārtojumu. Nepatīk dzīvesvietas novērtēšana kā mērīšanās ar krāniņiem.

solar wind
Man neriebjas dzīvot nekārtībā. Mani tas neuztrauc! Tā ir mana vide un es tā esmu pieradusi.

rojs2

Vaina tad varbût ir ciemińos...

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

Man riebjas tikai sava nekārtība, citu ir vienaldzīga, ja gribētu ciemos pie draudzenes man būtu pilnīgi pie kājas cik nekārtīgs (nē, nu ja kas ekstra kā sūdi pa grīdu tad drošiem nē, bet standarta bardaks un putekļi vienaldzīgi)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429905