Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Mājas kārtība un ciemiņi.

Sonex

Pag, tu tos ļaudis, kas saklāj no rītiem gultu, ierindo pie pedantiem? Tad es arī pedante. Man nepatiktu vakarā līst tādā midzenī. Es pati tīra no dušas un gultā mani gaidītu saņurcīta, sasutusi gultasveļas. Nē, tas man neder.

guste
Saņurcīta nav netīra. Nu saklāj pirms kāp gultā.

Papildināts 15.07.2022 20:54:

Kur Jūs liekat drēbes,kas vēl var tikt uzvilktas un nav netīras? Es par drēbju krēslu. Visas tak nekar skapjos?

Sonex
Es laikam arī atbildētu uz taviem uzdotajiem jautājumiem pozitīvi, diemžēl.

Meauk
Nu nekas. Cilvēki esam dažādi. Galvenais,lai pie manis nenāk negaidīti ciemiņi,kas rada papildus stresu un man jāvāc māja tad,kad man to negribas.

Vīra draugiem arī teicu,lai nenāk. Lai tiekas jebkur ārpus mūsu dzīvesvietas.

Nevaru izturēt bardaku- man tad nav noskaņojuma- viss kaitina. Nevaru mierīgi sēdēt un lasīt grāmatu, ja apkārt bardaks. Māju kārtoju katru dienu un tāpat nav ideāla kārtība- divi bērni plus paši. Ja iemācītos visas lietas nolikt savās vietās, tad nebūtu tik bieži jākārto- tur vēl man jāpiestrādā. Neklāta gulta man riktīgi besī ārā- tad visa istaba izskatās pēc midzeņa- saklājot gultu, istaba uzreiz izskatās uz pusi kārtīgāka.

Papildināts 15.07.2022 21:00:

Bet pieņemu, ka katrs ir savādāks.

Papildināts 15.07.2022 21:02:

Jāpiebilst, ka ejot ciemos, pati pie sevis pat negribot novērtēju: o, šiem baigā kārtība, vai arī: nu te gan baigais bardaks.

gludeklis
Kā es gribētu,lai man būtu Tavas izjūtas un enerģija. Es ar lielām mokām pēc žāvēšanas sašķiroju drēbes pa plauktiem. Visbiežāk tās nostāv vairāk kā mēnesi. Un tad,izbesījos un visu čupu ielidinu vai sastumju plauktos.

Papildināts 15.07.2022 21:03:

te gan baigais bardaks.

Nu labi, bet Tu pasaki acīs,ka Tev piemēram, nepatīk bardaks, ja tā būtru Tev laba draudzene?

Sonex
Ja Tev netraucē bardaks un citiem Tavā ģimenē arī nē, tad nevajaga mākslīgi radīt sevī kaut kādas sajūtas. Dzīvo un nedomā, ko citi domā.

Jau kuro gadu domāju-vajadzētu taču nomazgāt tos logus. Nu nav man iekšā. Nu pasaku godīgi-negribu!

Papildināts 15.07.2022 21:06:

gludeklis
Nu parasti ir tā, kuram izbesī, tas arī vāc. Ir reizes,kad man gribas savākt kādu istabas daļu. Parasti iesāku kārtot, tad apriebjas un atkal stāv mēnešiem ilgi.

Patricia L

reitings
Nav jau domāti tādi ciemiņi, kas uzprasās uz pasēdēšanu. Piemēram, vīram piebrauc pie mājas kādi draugi, paziņas, parunāt par vīru lietām. Šis aicina uz kafiju vai vajag uz tualeti. Vīramāte atbrauc kaut ko atvest, paņemt. Draudzeni pēc pastaigas it kā gribas uz kafiju uzaicināt.

Es loku dvieļus - trubiņās un klucīšos, lai visi ietilpst vienīgajā paredzētajā vietā.

Man ir viena istaba, kur ātri var sasviest visu nekārtību, ja kāds negaidīti nāk.

Sonex
Desa?

vai

Depresija?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429905