Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

Danica

Esmu vienmēr brīnījusies par dažāda veida aizdomām par cilvēkiem, kuri ilgu laiku nav attiecībās. Manuprāt, ļoti bieži notiek tā, ka cilvēki ikdienā ļoti daudz uzturās vidē, kur izteikti ir tikai viena dzimuma cilvēki. Ja viņi nav tusētāji, izteikti ceļotāji, abu dzimumu hobijisti un nemeklējas internetā, tad tās iespējas tur iepazīties ir visai ierobežotas. Bet tas tas nenozīmē ka šie cilvēki ir kaut kādi brāķētie, uz kuriem neviens neskatās, Tur vienkārši nav kam skatīties, ja vien neesi homoseksuāls. Tā notiek, tā gadās, un tas nav nekas traģisks. Vienam cilvēkam ir lemts visu dzīvo nodzīvot vienam, cits satiks kādu jau cienījamā vecumā, un arī tas ir normāli. Nenormāli ir bārstīt savas pareizības, tikai tāpēc, ka tālāk par dzīvi pārī interese pret pasauli beidzas. Man ir daudz zināmu cilvēku, kuri tiešām arī uzturās sava dzimuma vidē. Nu nav viņiem citas vides - dzīve laukos, izteiktās konkrēta dzimuma profesijās, pārslogota ikdiena un tml. Tur baigai nejaušībai ir jānoteik, lai vispār kādu satiktu. Tāpēc es tā baigi nebrīnos. Tie cilvēki ir forši, un tīri dzīvošanai kopā ir normāli, sakarīgi. Vienkārši nav gadījusies situācija. Gan jau būs. Man pat šķiet, ka attiecības, kas sākušās cienījamākos gados, ir kā malkot labu vīnu. Visas tās ikdienas problēmas jau sen vairs nav svarīgas, un var dzīvi vienkārši baudīt.

Ja līdz 46 gadiem dzīvo pie mammas, man šķistu aizdomīgi gan. Bet arī zinu gadījumu, kad māte nomira, tad atrada aizstājēju un apprecējās, bērns piedzima.

Danica
Manuprāt, ļoti bieži notiek tā, ka cilvēki ikdienā ļoti daudz uzturās vidē, kur izteikti ir tikai viena dzimuma cilvēki.

Šo gan es neesmu novērojusi. Man apkārt gan profesionālajā, gan hobiju jomā ir +- vienāda abu dzimumu proporcija. Un tā nav Rīga, bet drīzāk dziļi lauki. Nu labi, pusdziļi. Līdz Rīgai viena stunda ar auto.

Papildināts 16.07.2022 15:52:

dezavu
Zinu drusku savādāku piemēru - ar vecākiem kopā nedzīvoja jau sen, bet savu ģimeni izveidoja tikai pēc vecāku došanās mūžībā.

Danica

Zita81
Nu es līdz kādiem 28 uzturējos izteikti sieviešu profesionālā vidē. Rīga. Un tā kā tas bija laiks, kad bija paralēli ļoti daudz vēl jāapgūst, pēc darba kājas knapi vilku uz mājām. Ja man nebūtu arī draugi ārpus šīs vides (hobijs, tusiņi brīvdienās...bet tas ir pilnīgi normāli, ja ir cilvēki, kuri uz klubiem neiet), man ar vīriešiem būtu saskarsme tikai satiekot tēti, brālēnus un kādu pārdevēju Depo. Pēc tam tikai sākās proporciju izlīdzināšanās, mainot profesionālo sfēru.

Patricia L

Zita81
Ja tas nav aktuāli, tad kam vajadzīga tāda statistika?!! Vai arī Tu no tiem, kuri "nedraudzējas" ar bezbērnu cilvēkiem, vecmeitām/vecpuišiem/babņikiem utt.. Kāda nozīme statusam darba/draugu/hobiju vidē?!!

Ir arī cilvēki, kuri vienkārši neatklāj, ka ir attiecībās, ka ir bērni. Bet ir daudzi, kuri ierodoties jaunā kolektīvā, pirmais, ko paziņo - esmu precējusies, man ir bērni. Svaigs piemērs no jaunās kolēges. Es teiktu, ka viņa ir dīvaina.pat subjektīvi nav īpaši glīta, pati laikam apzinās un PIRMAIS, ko pēc labdien pateica, man ir vīrs un dēls. Laikam, lai nepadomājam, ka tādai noteikti nevar būt. Ptu...

Patricia L
Varbūt pateica to, kas viņai vissvarīgākais.

Patricia L
Ar vienu no Tavām minētajām kategorijām pilnīgi noteikti nedraudzējos. Babņiki man nav simpātiski arī kā darba kolēģi vai hobija biedri.

Balsss

Mārim Sirmajam, Intam Teterovskim in daudziem citiem, kas sava darba pasaulē līdz ausīm, arī nav attiecību. Un?

Zita81
Man ir brālēns, kuram tagad ir 43 gadi. Ir sieva un bērns. 40 gados nebija ne viena, ne otra.
Nu tad beidzot kāda viņu savāca, citādi es to nevaru komentēt.

Kastanja
Tieši otrādi - viņam apnika radu jautājumi, kad tad būs, atzina, ka ilgāk gaidīt nebūtu prātīgi, un mērķtiecīgi izdarīja visu vajadzīgo.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909