Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

Balsss
, Intam Teterovskim

Šitam kadram neinteresē sievietes.

Tas manis minētais 46 gadi bez nopietnām ilgstošām attiecībàm, kāreiz aizrautīgi aizskāra citādàk domājošos, tusiņus, slēgtos pasākumus, kuros viņš ir ñēmis aktīvu dalību. Atsaucās uz zinàmām sabiedrībā personàm un vielu lietošanu.

Esto bildi lipinu, mana vispēdèjàkā versija, slēptais homo, kas tušējas aiz sievietes. Meklē puiciskāku figūru, es pilnīgi noteikti pa masīvu priekš viņa.

Patricia L

Lieliskaasieviete
Tu vēl nevari nomierināties, ka vienam tirliņam Tu nepatiki. Lai cik absurdi tas izklausītos, bet ir vīrieši, kuriem nepatīk smuki koptas, patstāvīgas sievietes. Vajag ekstrēmu uz vienu vai otru pusi. Jā, viņš sev piedēvēja sasniegumus, kuru viņam nav, bet, ja arī būtu, viņam varbūt patīk sievietes, kuras mēs te dēvējam par vulgārām - apilgti krāsotas un izaicinoši ģērbtas. Teiksim maniem urlu paziņām es esmu par prastu.

Virietis reāli domājošs, pats saprata, ka nekas nesanaks in godīgi pateica. Zobiņi švaki, opelis vecs. Par ko šūmēties.

Papildināts 16.07.2022 19:22:

un

Pufferfish

Es tik nesaprotu, kā viņš ar tik maziem zobiem varēja tik sāpīgi iekost, ka jānes jau uz otro tēmu?

Pufferfish
Jā, iedomājies, atraidīja, nespēju rimties, esmu ßokà, tā man vajag, iedomīgai princesei.

Papildināts 16.07.2022 22:00:

Patricia L
Bet es vēlos dalīties piedzīvotajā un sev aktuālajā, ka varu nepatikt un tikt atraidīta.

Agrāk skaitījās, ka ja līdz 40 gadiem nav - nebūs.

Lieliskaasieviete
Vai tad gribēji lai sīkzobis neatraida?

dezavu
Gribēju , lai pazūd bez atskaņām.

Papildināts 16.07.2022 22:08:

P.s. brūnzobis ar asimetrisku zobu malu.

Alija

Tāks, izlasīju iepriekšējo tēmu. Brūnzobis izpildījās korekti, pateica, ka jums neiznāks un tas ir labi, ka neliek sievietei gaidīt un minēt, tu - nekorekti, nokritizējot viņa personību. Ne tu esi pasaules soģis, kurš labs, kurš nederīgs.

Patīk tev šis vērtējums par savu rīcību vai nē, domā pati.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909