Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

Alija
Es visu saprotu. Bet...ja lasītu rūpīgàk, mandomāt, viņa iznešanās un manieres bija nepieņemamas. Tā neuzvedas pirmajà, kaut vai vienīgà, pèdèjā randiņà. Elementàra galda kultūra : pastumt krēslu, piedàvàt ieliet tèju no tèjannas, skatīties ne acīs, bet garàm.

Alija

Lieliskaasieviete
un atkal ne tev lemt. Mani nekratītu, ka man neielej tēju, bet es to daru pati. Ne tev vērtēt cita cilvēka manieres. Ja manieru un iznešanās dēļ vīrietis nespēj izveidot attiecības, ne tava darīšana. Cita lieta, ka viņš tev būtu jautājis viedokli. Bet tev nejautāja.

Papildināts 16.07.2022 22:26:

Man pa tevi arī ir viedoklis, btw. Bet kamēr tu man to nejautā, kāpēc lai es to bāztu acīs tev?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Un tad kad saproti, ja ņe po zubam, veikli novelt visu vainu uz to, ja mums nav pievilkšanās spèka. Ne es viņa verdiktu prasīju, ne viņš bija vajadzīgs. Paßķīràmies. Un viss ok.

Papildināts 16.07.2022 22:28:

Alija
Redz, kā mēs vienlaicīgi par to verdiktu. Ne viņš man bija vajadzīgs, neko. Bet cilvèkam noteikti to gribèjās deklamēt. Why?

Kļavaslapa

pastumt krēslu, piedàvàt ieliet tèju no tèjannas

Ārprāts, es tādām lietām pat uzmanību nepievēršu. Kurš gadsimts tagad ir?

Alija

Bet varbūt pieņem, ka nepatiki, nevis "'ņe po zubam".

Interneta iepazīšanās pieredzēs cik nav lasīts, ka aiziet divi uz randiņiem, un atvadoties, pazūt bez ziņas. Un otrs sēž un gaida... gaida...Bet ja vienam otrs ir patics, tad izskan "Vismaz butu tik drosmīgs, lai pateiktu, ka nebija vilkmes, lai negaida." Kad viens vīrietis tā arī izdara, tad sāpe uz divām tēmām. Bet janu viņš tev būtu paticis, un pazustu bez ziņas, bez miņas, baigi forši justies, gaidot to signālu no viņa?

Tie ir normāli, pieklājīgi interneta randiņošanas likumi.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Vai nu tā, vai tomēr pa jaudīgu priekš viņa. Viens otru neizslēdz.

Papildināts 16.07.2022 22:37:

Ja cilvēks nepasaka neko, nav jāsspņo, nav un nebūš

Patricia L

Lieliskaasieviete
Pēc Tavas teorijas sanāk, ka viņš tāds kruts (pēc viņa domām) un kapitulēja Tavā priekšā

Kāda starpība, ja nebija vilmes, tad nebija. Jaudīga vai mazjaudīga.

Papildināts 16.07.2022 22:39:

vilkmes

Patricia L
Man nav pàrliecības, varianti ir divi: pa jaudīgu, nepavilktu. Vai vnk nepatiku. Kas to lai zin.

Indza

pastumt krēslu, piedàvàt ieliet tèju no tèjannas, skatīties ne acīs, bet garàm.

Man būtu sajūta, ka ar šādi izdaroties viens svešais ielaužas manā privātajā telpā.

Kas attiecas uz skatīšanos acīs - tam nav nekādas nozīmes, ja jau pirmajās minūtēs ir tapis skaidrs, ka nekā te nebūs.

Par tēmu runājot, jo vairāk gadu ir man pašai, jo augstāks ir vecuma slieksnis pēc kuras vērā ņemamu attiecību neesamība vīrieša dzīvē šķiet ne nu gluži aizdomīga (kas man par daļu), bet savā ziņā dīvainība kas, iespējams, kaut ko liecina par konkrēto vīrieti. Jo vecāki kļūstam, jo grūtāk/mazāka vēlme pielāgoties. Turklāt tā domāt varu par vīriešiem kurus tiešām zinu, ja ne personīgi, tad vismaz caur paziņu paziņu paziņām. Vispārināšanai te nav vietas.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909