Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

Edgars nebija nekāds deģenerāts. Kārtīgs , strādīgs, čakls puisis. Tas ka šis iedzer kādu aliņu - tika apzīmēts kā kāds super pārkāpums, lai gan ne reizi viņš nebija pārdzēris jēgu.

A Akmentiņš - tas vispār mistisks tēls - mājas smukas, kārtība, kalpu nav un pats Akmeniņs tērē laiku lai uzturētos Kristīnes tuvumā, lai gan pie saimniecības tak daudzi darba. Viņš visu pazaudēs un visticamāk ka nav guvis saimniecību ar savu darbu. No Akmeniņa vien tas ka šo slavēja visādas tantes. Reālā dzīvē ap Akmeniņu pašu spietotu mārgas un šim deguns no tā pa gaisu aizgājis būtu.

Atšķirība starp Akmentiņu un Edgaru ir tāda ka vienu Kristīnes māte sunī a otru slavē. Pie kam Kristīne sadomāja šo attiecību badā turēt uz pārbaudes termiņu, lai mātei ko pierādītu. Edgaram visu laiku bija kas jāpierāda lai apgāztu Kristīnes izdomājumus un fantāzijas. Loģiski ka Edgars izdomāja - a nu viņu nafig. Tikai lai izpatiktu lasītājām - Blaumanis lika Edgaru zemoties un lūgties. Reālā dzīvē tā nenotiktu. Ticamība romāna notikumiem ir nulles līmenī. A nez kāpēc bieži vien šie personāži tiek pieminēti salīdzinot reālas personas.


Duujaa

Temara
Ja meitene staigā viena, tātad brīva? Ja meitene ieradusies viena, tad viņai nav bērnu? Un kas slikts bērnos by the way? Loģiku par to, ka automātiski pieņemt, ka ir brīva, nesapratu.

Edgars nebija nekāds deģenerāts. Kārtīgs , strādīgs, čakls puisis. Tas ka šis iedzer kādu aliņu - tika apzīmēts kā kāds super pārkāpums, lai gan ne reizi viņš nebija pārdzēris jēgu.


Vot eto povorot .Tādu Blaumaņa traktējumu vēl nebija nācies lasīt .

Nē ,nu nevar noliegt ,galīgs draņķis jau Edgars nebija ,tikai uz viņu nevarēja paļauties un plānot dzīvi ar viņu.

Tikai lai izpatiktu lasītājām - Blaumanis lika Edgaru zemoties un lūgties. Reālā dzīvē tā nenotiktu.

Un kā vēl notiek . Zemošanās un lūgšanās pēc paša satrādādām ziepēm ir šādu vīriešu kroņa nummurs. Tur viņi savas prasmes ir izkopuši līdz pilnībai.

Papildināts 06.08.2022 23:20:

Tad nu gadās ka kautrīgie izlaiž jaunības parošanas kārtu un kļūst redzami sievietēm kad jau piedzīvota pirmā vilšanās aktīvajos


Pārsvarā tomēr nekļūst redzami arī vēlāk .Ja nu vienīgi sapelnijuši baigo piķi un tad ap viņiem līp visādas golddigeres .

Sieviete jebkurā vecumā un pat ''apdedzinājusies'' būdama ,vēlas tikt iekarota un vēlas aktīvu vīrieti. Pie kam jāņem vērā ,ka pieredzējusi sieviete un nepieredzējis vīrietis ,tie ir dažādi attīstības līmeņi ,ja runājam par kopdzīvi.Bieži sievietes tāpēc baidās kļūt par ''māti'' attiecībās ar nepieredzējušu vīrieti. Baidās ,ka gultā nekas nesanāks ('' kas es kāda skolotāja savos 30 + gados,lai mācītu pieaugušam vecim kā pareizi TO darīt''). Baidās ,ka velti iztērēs laiku.

Tāpēc bieži vien turpina izvēlēties to aktīvos. Nu un kas ka viņam jau 2 bērni un katru mēnesi jaunas attiecības .Toties aktīvs ,nebaidās no emocijām un gultā labs .

Hey, hey, solījos ierakstīt, kā man veicas ar savàm mega krutajàm prasībàm. Satiekos ar vīrieti, kas ir divi gadi jaunàks par manīm. Elektromontieris ar zelta rokàm. Mierīgs, nosvērts. Bez bērniem. Un mums ir abpusēja patikšana.


tikai uz viņu nevarēja paļauties un plānot dzīvi ar viņu.

Nu kura epizode par to liecināja? Tās visas nevaru paļauties - ir sievietes pašas iekšējās iedomas.

Zemošanās un lūgšanās pēc paša satrādādām ziepēm ir šādu vīriešu kroņa nummurs.
Nekādas ziepes nebija sastrādātas. Kristīne meklēja ieganstu pati uzmest lūpu, padricilēt precinieku lai izbaudītu savu varu. Šādās situācijās vīrieši mēdz piespēlēt sievietes patmīlībai.

Bet Blaumanis tur sarakstīja paviršu darbu, kas pilns ar neloģismiem, kuru vienīgais mērķis bija nomelnot Edgaru un izcelt Kristīnes it kā tikumu un labestību. Bet tās Edgara nomelnošanas epizodes autors nemācēja detalizēt. Nu labi - Edgars iznāca no kaut kādu meiteņu guļamistabas. Tak tur varēja sanākt smukum smuka epizode par to kā Edgars tur iekļuva, kādus dialogus raisīja... A tā kā Blaumanis nemācēja neko sakarīgu izdomāt kā šāds Edgars tur būtu varējis tikt - ta neko nerakstīja.

Paslēpts it kā tas, kas ir daudzos tā laika darbos - vienkāršie ļaudis izvēlējās precēt bagātos, ja tāda izvēle bija

lielaiskartupelis

Jazz_
Pareizi, ja tada izvēle bija...

Nevis, kā mūsdienās vips raud gadiem, ka nav normālu vīriešu...

Vienkārši izvēles nav un jānoņem ambīcijas...

Tie, kam ir izvēle , nav vienkāršie ļaudis.

Papildināts 07.08.2022 09:48:

Ja runā par deģenerātiem, tad tāds bija Uldis no Pūt vēiņ.

Visu laiku snaba pudele rokā, visu laiku kādam ielej, pašam līdzi savu rokaspuišu banda, iekaro sievieti kas uz doto brīdi smukākā un jaunākā...

Un visi apkārtējie slavēt slavē un grib precēt tādu, jo tak ielēja degvīnu, uzcienāja un cepure smuka. Neskatoties ka ienākumu izcelsme netiek atklāta un visticamāk ka tā ir laupīšana un Ulda spožā dzīve beigsies visai ātri kādā cietumā, bandu savstarpējos karos vai arī neveiksmīgas laupīšanas dēļ kur aplaupāmie būs sagatavojušies.

Sāksim ar to, ka viņš arī atlīda pēc bagātās Zanes.


Lieliskaasieviete
• Trauslas, tikko sākušās attiecības. Vai tiešām par tām vajag ierakstīt cālī? Cilvēku domām ir milzīgs spēks...

Šoreiz ieteikums no visas sirds - lūdzu, neafišē raibā publikā to, kas vārīgs un mīļš!

Tikai dzīvē novērota sakarība...

• Vīrietis ap 40 bez bērniem... Viņam tie nevar būt vai viņš tos gaida no Tevis? Pārdomu (nevis publiskas atbildes) vērts jautājums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909