Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

jaajaa
Es gan tā nedomāju. Neko publiski neafišēju. Kāds var domāt, kaut uz galvas stāvēt, neko tas manā dzīvē neizmainīs. Un kuru interesētu mana necilā izvèle? Takš cik lapas es dabūju klausīties, ka vīrietis bez bērniem, vispàr ir utopija. Ka manas prasības ir kosmoss. Ka es palikšu pie sasistas siles. Ziniet kà ir, es itin nemaz nebaidos, ja kaut kas arī finàlà aizietu greizi. Man ir forši. Viss kas manā dzīvē noriek, ir lieliski. Un nekādas ļaunās acis mani pat tuvu neskar.

lielaiskartupelis

Ar cāļa v.i.p.s joki mazi

Lieliskaasieviete
Jauki! Lai tev veicas!

Vīrietis bez bērniem vēl tā. Bet vīrietis gados, kam bija vairākas ilgstošas attiecības, bet bērnu nav ... Tur var iedomāties ka nebūs arī turpmāk.

puisis180
Paldies

BonoN

Bet kāpec sievietes jums tādi secinājumi vienmēr visur meklēt utis? Nu nav tam 40gadniekam bērni, varbūt nav palaimējies, varbūt tiešām neauglīgs. Es personīgi zinu labu vīrieti 36 gadi, veiksmīgs, uzņēmīgs, bija ilga attiecības, bērni nepieteicās, izšķīrās, bērnu viņam nav, attieksme pret bērniem laba, foršs vīrietis, bet kaut kā nav paveicies.

Dzīvē var gadīties dažnedažadi.

Man šķiet daļa sieviešu brīvas un sūdzās, ka nav vīrieša, jo meklē "utis", nemāk vienkārši izbaudīt patikšanu, mirkli, kopā būšanu, uzreiz ķeras pie problēmu meklēšanas, tad jau neviens nav labus, un arī pašām pilns problēmu.

Jā naivule esmu, zinu, to jau noklausījos

BonoN
Paradoksāli, ka tieši tu raksti "Man šķiet daļa sieviešu brīvas un sūdzās, ka nav vīrieša, jo meklē "utis"". Vai jau beidzi ilgoties pēc paralēlās dzīves un netveramā prinča? Jeb tev kā oficiāli precētai iebilst neko nedrīkst, jo tev JAU vai VĒL ir vīrietis, kas automātiski tevi ieceļ ekspertes statusā? Naivums ne naivums, bet nihilisma iezīmes saskatu.

lielaiskartupelis

Ja seksi nevajag, tad arī utis meklē ar gadiem...

Bet ja seksi vajag, tad kaut pie mīļākā piestaigās un vienalga ka pašai rēķini jamaksā...

black sand

Var jau gadīties ka bērnu neesamība ir apzināta vīrieša izvēle un viņš ka reiz meklē kādu kura par visam varem negrib ielekt vēl pēdējā vilcienā ar viņu šajā jomā. Arī zin riski, meklē sievieti bez bērniem, sagribēs tos ar tevi, meklēt ar bērniem tad ja negribas savus tad svešus vēl vairāk nè. Sanāk meklēt tādu kurai bērni jau palieli bet tā jau "gados"

Var jau gadīties ka bērnu neesamība ir apzināta vīrieša izvēle un viņš ka reiz meklē kādu kura par visam varem negrib ielekt vēl pēdējā vilcienā ar viņu šajā jomā.

Sūdīgs vīrietis, kas spēj šādas lietas apzināti izvēlēties.

Tak normāls vīrietis veidos attiecības ar jaunu sievieti, kam vilcieni nāks un nāks.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909