Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pieļaujamais vecums bez pastāvīgu attiecību pieredzes?

Zita81

BonoN

Paroleparole kadu murgu tu tur dzen? Ļauna žults tikai nāk lauka

Papildināts 08.08.2022 16:57:

Jūs zīlējat te kafijas biezumos kas pa vainu kāpēc nav bērnu, tā ir ušu meklēšana, spriedelēšana nezinot apstākļus, neko, savi secinājumi un spriedelējumi, cilvēka norakstīšana pirms vispār kaut kas zināms, kā tādas tantes no pretējās mājas, kuras sēž uz soliņa un apliek visus, kas garām kustas.


BonoN
Tu lieki un nevajadzīgi noniecini citas sievietes par tēmu, kas tev sveša, tieši to arī nokomentēju.

BonoN

Kā es noniecināju? Vot kā?

Izteicu viedokli, ka varbūt dažādi kāpēc kādam nav bērnu, jo nav sanācis, tak ar visām ģimenēm, bērniem ir pilns ar vardarbīgajiem, un varbūt arī normālie kuriem bērni nepiesakās, nav auglīgi, daudz sievietes kuras arī nav auglīgas, bērni nevar būt, viss, te ir censoņu grupa kas to lieliski pierāda

Papildināts 08.08.2022 18:34:

Pateicu, ka pirms laika, izsmeļošākas informācijas tiek norakstīts cilvēks.

Manam draugam bija 7 gadus attieciibas, sievietei bija spontanie aborti, nesanaaca izneesaat. Ir bijusas otras ilgstosas attieciibas, sievietei viens olvads. Vai viņš vēlas bērnus? Jā, vēlas. Bet nav kritiski un pašmèrķis.

Papildināts 08.08.2022 22:20:

Nepelniiti taadu viirieti norakstiit. Cik sievieteem nesanaak tikt pie mazuļa. Vai tad viirietim taa nevar buut?


BonoN

Lieliskā jūs jau noformulējāt attiecības, ka esat jau pāris? Vai viss vēl pāragri?

Apsveicu ja tā, tiešām paveicies, izbaudi to labo sajūtu, atdevi, siltumu un velmi būt viens otram svarīgi un klātesoši

BonoN
Kā es noniecināju? Vot kā? Ne jau par bērniem komentējot, bet par sievietēm, speciāli ieliku tavu citātu. Bet nav jēgas turpināt diskutēt, es izteicu savu viedokli un arī redzu, ka diskutēt man vairs nav iekāriena.

magoņmaizīte Berta

Ja vīrietis principā negrib bērnus (savus vai vispār), vai arī viņam tādu nevar būt, tad, protams, ka viš nav uzskatāms ne par sliktu cilvēku, ne sliktu kandidātu kopdzīvei vispārīgi ņemot, bet sievietei, kura bērnus Grib, kurai savu pūrā vēl nav, kura negrib arī adoptēt, utt. Tāds vīrietis nederēs. Kādai citai atkal - varbūt pat ideāls variants. Īpaši tai, kurai jau ir savi, lieli bērni.

Tādas lietas nav ne cilvēka Vainas (kā jau te teica, tikpat labi tas var būt arī iepriekšējās partneres veselības dēļ), ne Utis, bet, kā jau par visu citu, arī par to ir vnk jāzina un jāizrunājas.


Mute domāta tam, lai tajā lietu aukstu alu, nevis censtos katram muļķim pierādīt pašsaprotamas lietas

Paskaties uz savu parakstu, ak nelaimīgā!

Nu ja ir kāda uts... Kas par to? Tak utis meklē, jo tādai ir jābūt, ja reiz pieejams.

Ja kādam nevar būt bērni - labi to zināt laicīgi. Tad tas vai nu bonuss vai nu maluss.

Pēdējās izmaiņas: Temara, 09.08.2022 11:57.

Kāds vispār sakars kaut kādai bērnu neesamībai ar to, vai cilvēks labs vai slikts? Ne visiem saražot sīčus ir galvenais mērķis dzīvē. Protams, tām, kam vienīgais uzdevums ir sēdēt mājās ar sīčiem un visa pasaule grozās ap tiem to nesaprast. Tieši otrādi, no tiem vīriešiem un sievietēm, kas pa pasauli salasījuši bērnu baru, kur katrs no sava partnera, būtu jāturas pa gabalu un nav derīgi ilgatošām attiecībām, tur gan par dzīves uztveri un domāšanas veidu var daudz ko spriest.


Jamal
Piekrītu. Bet bērnu laišana pasaulē ir arī sievietes lēmums. Ar seksu nodarbojas taču arī sieviete. Cita lieta, ja vīriec trešo sievu aģitē un grib vèl vienu bēēèninu. Un tad pamūk ar laiku.

Papildināts 10.08.2022 10:28:

Mani nepamet sajūta, ka šajā forumā ir daļa klusās nīdèjas. Nu tādas, kas ir pa svaku, lai savu dzīvi mainītu, uzdrīkstētos veikt inventrizàciju savā galvà. Un tad ir tā kokainā nostàja," ko tu plāties, ko tu afišèjies, tev nekas nesanàks, nav tādu vīriešu ar tādàm prasībàm, kam tu pati ar div bērniem būsi vajadzīga utt

Nu patiesi nespèjam priecàties par labàm lietàm vairs?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429909