Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā lai beidzot pieliek punktu,aizmirst bijušo vīru?

beibe42

Sveikas,īsumā uzrakstīšu savu bēdu.Ar bijušo vīru pēc 5 gadu kopdzīves izšķīrāmies.Audzinu meitiņu-tūlīt būs 1 gadiņš.Šķiršanās iemesls-atkarības,vardarbība pēdējo divu gadu laikā.Smagi gāja gan grūtniecības laikā,gan meitiņai piedzimstot.Nedzīvojam kopā apm.pusgadu.Man ir ļoti grūti emocionāli atiet tā teikt,jo bija vai pat ir vēl jūtas.Šobrīd kārtoju šķiršanas pieteikumu,lai arī oficiāli pieliktu punktu.Man ļoti sāpīgi un nepatīkami ir viņa zvani(itkā par bērnu)un apciemojumi.Viņš ir ļoti neprognozējams,neparedzams utt.Resp.var ierasties nebrīdinot utt .Man juriste ieteica uzreiz tiesai prasīt saskarsmes tiesības(būs konkrētās dienas un laiks,var pat piesaistīt trešās personas vai bāriņtiesu pie tikšanām) neatstāt savstarpēju vienošanos.Jo es negribu nekādus mistiskus zvanus,kontaktus utt.Nezinu,man ir smagi,gribu visu aizmirst un nekontaktēties,negribu sevi sāpināt.Uzrakstiet savas domas.Paldies

beibe42
Ņemot vērā pēdējā laikā mirušo jauno sieviešu nāvju faktus no savu bijušo vīriešu vardarbības, ieteiktu vērsties policijā jau rīt un dabūt pagaidu aizsardzību. Ja ir bijusi vardarbība, tad tieši šķiršanās laiks ir visbīstamākais.

Dieva dēļ, nu padomājiet par savu dzīvību un veselību, turpinot tikties pēc šķiršanās ar vardarbīgiem un neprognozējamiem vīriešiem.

Kad būs pagaidu aizsardzība pret vardarbību, tad arī veic šķiršanos un ar saskarsmes tiesību izmantošanas kārtību ir jālūdz, lai tiesa noteric ierobežotā apmērā.

Papildināts 17.07.2022 16:05:

beibe42
Kā aizmirst - tur, kur ir vardarbība, nekad nav īstas mīlestības. Vnk nav.

Izlasi Robinas Norvudas grāmatu "Sievietes, kas mīl par daudz '.

Piezvani uz centru' Marta' un piesakies rindā uz psiholoģiskās palīdzības saņemšanu.

Meauk,paldies.Ja nokārtot pagaidu aizsardzību pret vardarbību,tad jau viņš nevarēs man tuvoties.Kā ir ar bērnu,tiesa šādā gadījumā arī norīko tikšanos bāriņtiesas pārstāvja uzraudzībā neitrālā teritorijā?Resp.,lai man ar bijušo nav nekādas saskarsmes.

Astoņmizu zobgrauzis

beibe42
klausi juristi; saprotams, ka tev ir daudz emociju, bet šobrīd ir ļoti svarīgi visu sakārtot tā, lai viņam būtu pēc iespējas mazāk varas bojāt tev un meitiņai dzīvi.

Canta tu conmigo si quieres conmigo canta

Indza

beibe42
gribu visu aizmirst un nekontaktēties
Kopīgā bērna dēļ tas neizdosies vismaz tuvākos 17 gadus. Ir "jākārto" galva, jāveic atbilsotšas juridiskās darbības, un jādzīvo tālāk.

Pārējo Meauk jau pateica.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza,izdosies gan pēc visa,ko es pārcietu,man ir tiesības vispār nekontaktēties tuvākos 17 gadus ,neskatoties uz to,ka ir bērns.Neviena tiesa man nevar piespiest kontaktēties ar vardarbīgu bijušo vīru.

Papildināts 17.07.2022 16:43:

Varbūt jūs nepareizi sapratā mani.Labi bija pirmais trīs gadus,bet drausmīgi divus pēdējos.Ko tikai es nedarīju,lai cilvēkam palīdzētu-izgāja psihoterapiju,grupu nodarbības utt.bet viss veltīgi.Pats trakākas,ka pēc tām visām terapijām palika arvien sliktāk.

beibe42
Jā, to visu tad risinās/risināsi ar bāriņtiesas palīdzību, ja viņš vēlēsies satikt bērnu.

Saskarsme ar bērnu nudien pašlaik nav prioritāte, ja tev kā bērna mātei ir reāls apdraudējums no bērna tēva. Uzstāj uz šo jebkuram, kurš uzdrošinās tev teikt, ka bērnam ir jānodrošina bez ierobežojumu tikšanās ar tēvu.

Un tev ir arī tiesības vērsties bāriņtiesā un izrunāt šo situāciju un iespējamos risinājumus.

Ja bērns tēva vardarbība bija arī tad, kad blakus bija mazs bērns, tad tā arī ir vardarbība pret bērnu. Arī par to var lūgt policiju vai bāriņtiesu noteikt arī bērnam pagaidu aizsardzību pret vardarbību.

Papildināts 17.07.2022 16:45:

beibe42
Ej uz policiju, izstāsti pilnīgi visu, visas epizodes, visus nodarījumus un pieprasi aizsardzību sev un bērnam.

beibe42

Tev šobrīd ir smagi un tas ir dabiski pie jebkuras šķiršanās, bet vēl jo saprotamāk - šķiroties no varmakas. Pieņem, ka būs smagi vēl kādu laiku un meklē atbalstu - krīzes psihologu, vai terapeitu - tā būs Tava labsajūtas atslēga.

Uzticies juristei, lai tiesa norīko tēvam tikšanos ar tēvu 3.personas klātbūtnē (ja tēvs nerada bērnam draudus) un jau tagad iesniedz tiesā pieprasījumu par tuvošanās aizliegumu Tev. Jo jāpieņem kā reāla iespēja un drauds, ka viņš apdraud Tavu dzīvību.

beibe24

cilvēkam palīdzētu-izgāja psihoterapiju,grupu nodarbības utt.bet viss veltīgi.Pats trakākas,ka pēc tām visām terapijām palika arvien sliktāk.
Vīrs izgāja psihoterapiju? Tu domā kursus varmakam? Nav tādas psihoterapijas, ko šādos gadījumos var iziet, jo psihoterapija šādos gadījumos ir darbs gadu garumā, tai ir jābūt par dzīves daļu, lai pamazām ievirzītos kaut kādā stabilā gultnē. Protams, ka palika sliktāk - jo tika iesākts psihoterapijas process, notika recesija (kas notiek visiem un vienmēr), bet psihoterapija netika turpināta! Nekvalitatīvs darbs.

Papildināts 27.07.2022 20:38:

Tas pats attiecas uz grupām! Tas ir ilgstošs process, viens no instrumentiem un kvalitatīvāku dzīvi un attiecību veidošanu.

HelenasTante

,bet drausmīgi divus pēdējos.

kas notika? Atsita galvu? Kaut kāda cita trauma? Slēpās tik labi

Don't grow up! It's a trap

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429913