Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā lai beidzot pieliek punktu,aizmirst bijušo vīru?

beibe42

viedaminka

HelenasTante
Gan jau klasika- vīrietis mačo, pirksti gaisā, ar lozungu "es vislabākais", visi citi- idioti; ja kāds man nepiekrīt, tad dabūs pa purnu. Virietis, kurš nebaidās iesaistīties konfliktos, gan verbālos, gan fiziskos. Un sieviete jūtas viņam līdzās tik labi un droši, jo šis jau nebaidīsies arī pa muti kādam sadot, ja vajadzēs. Un sievietes pašapziņu glaimo, ka šāds lielisks, par visiem labāks un drosmīgāks vīrietis, ir izvēlējies tieši viņu, jo visi ir muļķi, bet viņa vienīgā ir tik īpaša, ka šis vīrietis viņu ir atzinis par sev līdzvērtīgu vai pat labāku. Sievietei tā ir paradīze zemes virsū - ideāls vīrietis līdzās. Kādu laiku attiecībās šādi arī funkcionē, nereti uzrodas arī bērni. Nereti apkārtējie sievietei saka, ka vīrietis viņai līdzās ir kretīns, bet sieviete apvainojas uz šādiem teicējiem, jo domā, ka citiem skauž un citi grib viņai atņemt laimi.

Un tad paiet laiks un vīrietis saprot, ka sieviete ne vienmēr atbilst viņa fantāzijām par ideālo sievieti. Sieviete krīt no troņa un iekrīt tajā pašā kategorijā, kur vīrietis redz visus cius cilvēkus. Un sieviete dabū pēc pilnas programmas visu to, ko redzēja attiecību sākumā vērstu pret citiem cilvēkiem. Un tad sieviete vai nu cieš vai šķiras no šī neiedomājamā varmākas.

Ja šķiras, tad morālās ciešanas sievietei sagādā tas, ka zūd viņas unikalitātes apliecinājums no vīrieša puses. Tā nav mīlestība, tā vienkārši ir vajadzība, lai kāds pasaka-tu esi labāka par visiem citiem, tu esi unikāla, neatkārtojama un vienreizēja. Tas ir tas, ar ko šādi vīrieši sievietes piesaista un notur.

Vai varmācīgas vīriešus var uzreiz atpazīt? Jā. Paskatieties, kā vīrietis izturas pret citiem cilvēkiem un ko par viņiem runā un jūs uzzināsiet, ko attiecībās sagaidīt ilgtermiņā. Cilvēks, kurš uzvedas vardarbīgi vai ļoti bravūrīgi pret citiem, ir varmāka un tāds ar laiku kļūs arī pret sievieti sev līdzās.


viedaminka

Vai varmācīgas vīriešus var uzreiz atpazīt? Jā.
Ir kategorija, kuri ļoti labi maskējas un uzvārdus sievieti kā vārdi karstā ūdenī - lēni dzēšot robežas, ka pati nesapratīs kas ir kas.

Brutālus tēviņus jā, tie nav tik gudri, lai sevi maskētu, bet tie arī nav tie bīstamākie.

Papildināts 28.07.2022 09:07:

*uzvārdus uzvārīs

viedaminka

humra

kuri ļoti labi maskējas

Es nezinu nevienu sirsnīgu, labestīgu vīrieti, kurš pēc laika izrādās varmāka. Izlikties varbūt var pirmo pusgadu, bet ne jau 3 gadus. Tā āža kāja ik pa brīdim taču parādās. Kaut kāds cinisms, kaut kāda cietsirdība, kaut kāda neiejūtība vai neiecietība periodiski un visbiežāk kā liels pārsteigums sievietei līdzās. Tam nav jābūt nekam izteikti ārpus normas, bet sarkanie karodziņi noteikti ir, ja cilvēks ir verbāli galēji neiecietīgs pret kādu cilvēku vai sabiedrības grupu (ar pārliecību, ka tiem nav tiesību uz eksitenci) vai ļoti noniecinošs, izsmejošs, cinisks vai naidīgs pret savu iepriekšējo partneri (vai vispār pret citām sievietēm).

Varmācīga cilvēks nevar noslēpt savu dabu no partnera. No apkārtējiem varbūt arī var, bet ne no partnera, jo kontakts ir pārāk ciešs un tā āža kāja ik pa brīdim izlien, lai kā to necenstos noslēpt.

Rozā brilles to āža kāju neitralizē līdz zināmam laikā posmam


Bet vai berns ari nav apdraudets? Labak, lai liek bernu miera lidz berns paaugas. Neprognozejams agresors nedrikst tikties ar bernu.

Uztver vinu ka savu macibu stundu. Ka bija lemts satikties, lai kaut ko macitos. Tu tagad karto dzives eksamenu. Busi gudraka. Ta vieglak atlaist... viss ir labi, Tu eksamenu izturesi. Tikai paslaik gruts posms. Tikai nevaino sevi.

Papildināts 28.07.2022 11:40:

Vai varmācīgas vīriešus var uzreiz atpazīt? Jā. Paskatieties, kā vīrietis izturas pret citiem cilvēkiem un ko par viņiem runā un jūs uzzināsiet, ko attiecībās sagaidīt ilgtermiņā.
Narciss to loti labi mak noslept un ilgi. Diemzel daudzas sievietes uzkeras.

Izsaku savu visdziļāko līdzjūtību. Tas ir šausmīgi- zināt, ka bērna tēvs ir sadists, bet likuma priekšā viņš ir tēvs un ir jāļauj viņam tikties ar bērnu.

viedaminka

VeryLuckyGirl
Narcisu jau nu gan ir viegli atpazīt. Un ar narcisiem attiecības nav jāveido, jo viņi pēc būtības nemaz nav spējīgi veidot līdzvērtīgas, mīlošas un cieņpilnas attiecības.

No vienas puses man nepatīk, ka atbildību uzveļ sievietēm, bet no otras puses- neviens nevar palīdzēt sievietei ar savdabīgu gaumi. Pamēģiniet kādreiz iepikstēties sievietei, ka viņas izredzētais ir sociāli neadekvāts- vienalga, cik smalkjūtīgos vārdos tos izteiksiet. Sieviete jūs ievietos savā iebaidnieku sarakstā, kuram skauž viņas laime. Tāpēc līdzcilvēkiem nekas cits neatliek kā vērot šo cirku. Sievietes ne tikai neredz acīmredzamas varmāku pazīmes, bet arī nepieņem šo faktu, ja kāds to pasaka. Paskatieties, cik daudz mīnusi ir manam komentāram par klasisko ceļu, kā sievietes līdz varmākām nonāk. Netic un punkts. Izšķirsies ar šo varmāku, saies kopā ar nākamo. Nebeidzamais stāsts. Un beigās konstatēs, ka visi vīrieši ir cūkas

BonoN

Ir jau arī vīrieši kuri kopā ar vardarbīgām sievietēm, kuras kliedz, sit, pazemo, izsūc visu naudu, jo iespējams bērnībā šāds modelis bija ģimenē.

Nezinu, ļoti žēl ka tā, ka satiec cilvēku, mīli, bet viņš izrādās ir vardarbīgs kretīns.

Protams, ka šāda tipa vīrieši sākumā ir "labi", jo savu medījumu ir jānomedī un jānoliek drošā vietā. Kad ir "uzražots" bērns, tad tā drošā vieta ir pienākusi un var beidzot medījumu sākt plosīt.

Es tik brīnos par sievietēm, kas jau sākumā, pirms rada bērnus, nemāk šādus tipus atpazīt un vēl beigās nešķirās, jo mīlot..

p.s. visu risinātu tā, lai fiziska saskare nesanāktu. Kur nu vēl "var ierasties nebrīdinot".


Beatrise11

Nav jau vienmēr tik vienkārši, ir vēl rinda ar visādiem personības traucējumiem. Un tie var attīstīties pamazām, sākumā būt pavisam nemanāmi un neizteikti. Bet pamatā vienmēr būs vīrieša pārākuma sajūta par sievieti.

Autores gadījumā man liekas, ka atslēga ir tajā, ka vīrietim ir atkarība, kas ir iemesls, kāpēc nestrādā terapija, grupu nodarbības. Jo cilvēks ar atkarību visu laiku turpina degradēties, tajā pašā laikā ir lielas bailes, jo saprot, ka grimst, bet jādzīvo pašnoliegumā. Savukārt, kad cilvēks pārtrauc lietot, viņš kļūst ļoti egoistisks, kas ir normāli, jo viņam tajā brīdī nepieciešams koncentrēties uz sevi.

Varbūt tiesa var noteikt nosacījumu, ka vīrietim jāārstējas no atkarības, ja grib satikt meitu, un pagaidām tiešām saskarsmi drošības vārdā ierobežot, jo šādi cilvēki salietojušies nav prognozējami. Noteikti pakonsultējies ar bāriņtiesu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429913