Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiet, ka vīram ir cita sieviete

Foolishhope

Īsti nezinu, ko iesākt tālāk. Ir klusa nojauta, ka kaut kas nav labi, ka vīram varētu būt cita sieviete, bet pierādījumu tam nav. Pēdējais pusgads bijis kā pa kalniem, seksuālā dzīve nekāda (pārsvarā manas sliktās veselības dēļ - Covid izraisītas blaknes). Pirms mēneša pamanīju, ka vīrs sācis jocīgi uzvesties, bija ļoti attālinājies - pajautāju, vai nav cita sieviete, bet bviņš atbildēja, lai es nerunājot muļķības. Taču kopš tā brīža pēkšņi palicis ļoti mīļš, visu laiku čubinās ap mani - vien tam visam trūkst īstuma, tas viss notiek caur kaut kādiem jokiem, sit cauri tāds kā falšums. Pēkšņi uzdāvināja man ļoti dārgu dāvanu, lai gan vienīgā dāvana, ko no viņa esmu saņēmusi, bija pirms daudziem gadiem bērna piedzimšanas dienā. Sākušās visādas darīšanas ārpus mājas, dodas vizināties ar mašīnu, piemēram - nekad nekas tāds nav bijis, tieši pretēji, viņš ir konsekventi atteicies bez vajadzības kustināt mašīnu un tērēt naudu degvielā. It kā dodas uz autoservisu paņemt mašīnu, bet pazūd uz 4 stundām. Pēc tam pajautāju, kur tad bija iekritis - uzskaita, ko darījis, bet tam visam cauri spīd, es nezinu, kas, bet kaut kas nepatiess. Čujs saka, ka varētu būt cita sieviete, un es pat vīru nenosodītu par to - izšķirtos, lai iet gājējs. Taču viņš neatzīst citas sievietes esamību. Šodien neizturēju, pajautāju atkal, vai ir - un atkal dzirdu atbildi, lai beidzot runāt muļķības, viņš mīlot tikai mani. Atkal visādi joki, grib mani aizvilkt uz vannasistabu, bet seksu nemaz negrib, tikai pajokoties. Miedz ar aci un aicina uz guļamistabu, bet beigās tas tik tāds joks izrādās. Nu, un pēdējā mēneša laikā arī bijušas potences problēmas, tieši ar mani, ka viņš pat pats pārsteigts, kad kaut kas izdodas. Rakāties viņa telefonā negribu, un tagad arī tur nekā nebūtu, pat ja ir cita sieviete. Turklāt, ja vīrs būtu ieviesis citu sievieti, bet neplānotu šķirties, domāju, ka viņš būtu pietiekami rafinēts, lai es neko neatrastu. Savulaik pats ir teicis, ka, ja viņš izlemtu nebūt monogāms, tad sirdsapziņa viņam neklauvētu, tas būtu apzināts lēmums un viņš nevilcinātos kaut kādu ētikas apsvērumu dēļ, tas gan bija pirms daudziem gadiem, kad tikai sākām satikties. Nu tad tā, ko iesākt tālāk? Kad ir sajūta, ka ir, bet pierādījumu nav un vīrs neatzīstas?

Varbūt vēzis?

Iespējams arī nemelo un saka taisnību, ka nav cita sieviete, bet. Varbūt ir vīrietis? Tagad taču moderni.

Bet ja godīgi, ja čujs vairākkārt saka, ka ir, tad visticamāk tā arī ir. Un tas ko kādreiz teicis kā būtu ja būtu, neko nenozīmē, jo tu nezini kā reāli būs, ja konkrētā situācija radīsies, kamēr tā nav, viegli runāt, tā teikt - nekad nesaki nekad.

Danica

Foolishhope
Un ko Tu darīsi, kad uzzināsi patiesību? ....es kaut kā iedomājos, ka, varbūt, šajā gadījumā izdevīgāk, pagaidām, to nemaz nezināt un situāciju vienkārši klusībā izmantot savā labā. Ja jau, tad jau.

Vavaa

ja čujs vairākkārt saka, ka ir, tad visticamāk tā arī ir
Varu šim piekrist. Es gan rakātos telefonā, gan meklētu citus veidus, kā uzzināt ko vairāk.

Kā zini, ka telefonā nekas nav? Skatījies?

Patricia L

Tas teksts nerunā muļķības, manuprāt, ir klasika. Ja nav, tad pasaka, nē, nav. Tas, protams, neizslēdz, ka ir, bet vismaz otram liekas pārliecinošāk.

Jums tikai viens auto? Izsekot, ja svarīgi to uzzināt tūlīt un tagad. Piekrītu, ka krasa paradumu maiņa liecina par kaut kādu pavērsienu dzīvē. Nu pazust 4 stundas ceļā uz autostāvvietu nav normāli. Vienu reizi satiec čomu un nopļāpā ok, otru reizi palīdzi kādam uz ceļa. Ok. Bet tad piezvana. Pati esi zvanījusi tajā laikā? Pasaki tieši, kad nākamreiz ies uz "autostāvvietu", ka, lai telefons ir uzlādēts un, ka zvanīsi. Ja akurāt būs uz dāmas, tad necels. Bet varbūt cels. Stulba tāda neziņa, ja aizdomas neliek mieru.

Cik ļoti slima tu esi? Varbūt viņam vajag brīvu laiku? Nav vienkārši visu dienu pavadīt ar slimnieku, bez tam viņš cenšas tevi iepriecināt

Papildināts 17.07.2022 15:01:

Es gan zinu tieši mājāssēžus, kas pēc kovid saprot, ka otras dzīves nebūs un maina dzīvesveidu

Un ko Tu darīsi, kad uzzināsi patiesību?
Šķiršos, citas iespējas neizskatu. Nē, man īsti nav nedz izdevīgi, nedz neizdevīgi nezināt. Finansiāli esmu patstāvīga, dēls pietiekami liels, lai pats uzturētu saikni ar tēvu, kopīpašumu un kopīgu kredītu nav.

Cik ļoti slima tu esi? Varbūt viņam vajag brīvu laiku? Nav vienkārši visu dienu pavadīt ar slimnieku, bez tam viņš cenšas tevi iepriecināt
Nē, tik slima jau neesmu, ka uz gultas būtu jāguļ. Visu laiku uzrodas kaut kādas kaites, kas jāpārbauda - tad ar sirdi slikti, tad ar nierēm problēmas, tad pēkšņi galvassāpes, bet vēl bijušas arī pāris traumas. Vienkārši lielāko daļu šī pusgada esmu pavadījusi nevesela, kā rezultātā nebija resursu veltīt laiku vīram. Tāpēc jau saku, ka viņu nenosodītu, jo ir bijis tiešām grūti ar mani un vēl nekas nav beidzies, turpina izlīst dažādas veselības likstas, lai gan man knapi 40.

Pirms to ies pa telefonu un savu galvu, tikai 1 jaut sev uzdod- vai Tev ir pilnīgi skaidrs, ko iesāktu ar noskaidrotu faktu, ka viram ir cita sieviete?
pulnigi skaidrs sevī neietver diskusijas ar vīru, kurš mēģina to noliegt, vai pasaka, ka viņam nav skaidra, ko talak vai tml. Vai Tev pasai ir konkrēta atbilde, ko Tu ar to iesāktu . Ja nav, uzvelc bites un ej skriet. Vai pēc vīna ar mammu.( draudZens biezi sadod stulbus padomus

Papildināts 17.07.2022 15:13:

A, ok, kamēr klabināju, esi jau atbildējusi.nu, ja momenta šķīries, tad cita lieta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429915