Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiet, ka vīram ir cita sieviete

Foolishhope

Zeva

Nu laulībā vienkarši var būt nelaimigi .Nav jau jābut vardarbibai vai dzērajam..Pazaudēt sevi var viegli - darbs, majas .piekākumi. Teiksim gribi kaut kur aiziet bet virs negrib itkā jau var iet viena bet nu ja esi atiecibās gribas tomēr kopā Un ja tas turpinās gadiem ? Ka virs neko negrib .....

Es ari šķirusies jutos dausz labāk Un ari attiecibas ar bijušo viru ir labākas kā esot laulībā.

Zeva
Bet vai tā tomēr nav personīgā atbildība katram pieaugušam cilvēkam atgūt sevi, ja esi pazaudējies, doties savos hobijos vai sev vajadzīgos pasākumos? Viegli jau dažkārt savu vājību vai nespēju nomaskēt ar - vīrs jau man īsti negrib to vai to, negrib ar mani iet tur un tur utml.

Es laikam esmu par tādu zināmu brīvību attiecībās un paša atbildību par saturu, ko piešķiram gan savai dzīvei, gan kopdzīvei! Ar vīru nedzīvoju kā 2 rokas, kas saspiež viens otru un nelaiž vaļā, bet drīzāk kā 2 tuvu esošas paralēles, kuras var gan satuvināties, gan attālināties, kuras ir kopā, bet tai pat laikā nav izkusušas viena otrā un nesmacē nost viena otru.

Meauk
Tas atkarīgs no vīra. Ja viņš uzskata, ka jebkurš gājiens ārpus trijstūra maja-darbs-veikals ir bezmaz kreisais solis un nodevība, neko tur pasākt nevar. Var, protams ciest. Var taisnoties, bet tas ir nepatīkami, jo nav jau par ko.

Rudā_
Protams, vīram ir zināma teikšana, kaut vai no tā aspekta, ka kādam ir jāpieskata mazi bērni (mūsu gadījumā). Bet var taču visu izrunāt un izdiskutēt, dažkārt arī pakonfliktējot un panākot savu.

Bet nevar taču dzīvē darīt tikai to, ko atļauj vīrs, jebšu nedarīt visu, ko viņš neatbalsta vai liedz.

Papildināts 25.07.2022 15:26:

Rudā_
No paranoiski/neveselīgi greizsirdīgiem cilvēkiem gan ir jāšķiras, vēlams nemaz tādus neapprecot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429915