Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šķiet, ka vīram ir cita sieviete

Foolishhope

Patricia L

Arī fakts, ka simts reizes prasīt, vai Tev ir cita, ir neglaimojoši ne sev, ne patīkami otram. A autore šauaminās par nelielu paokšķerēšanu.

Patricia L
Nu es neokskeretos. Zem mana limena tas. Uzreiz uzjautatu, kas un ka no momenta, kops paraditos čujs un ņuhs.

Bet sevi mocit tiesam nevajag.

Papildināts 17.07.2022 22:58:

Es vispar sirdsbalsij ticu. Nekad nav pievilusi. Ja vel radikalas ikdienas uzvedibas parmainas, tad tiesam kaut kas ne ta. Ja vien cilveks nav depresivs, ieravies sevi. Tad tiesam varetu no majam kajas nest, bet ja jestraks utt un muzdien draugus satiek, piektas pakapes radiniekus un pazud stundam, tad kaut kas ne ta.

varbūt viņš zin, ka tāpat atteiksies braukt līdzi, tapēc arī tik brīvi izturas. saņemies un brauc.

Frivole
Un ko dos, ka autore 1x aizbrauks? Protams, ka virietis aizbrauks ne tur, kur domajis doties iesakuma.

Ksavjera uzvedība nodos, ja būs vainīgs. uzreiz ies rakstīt īsziņu, dušā pēkšņi arī vairs neies.

Frivole
Ja bus kas slepjams, tad rakstit mesidzu ne vienmer vajag uzreiz. Vismaz es ta nedaritu Es uzrakstitu pec laika tikai, ka netiku, virs uzprasijas lidzi, pardon, pardon!

Peekaboo

cerot, ka vīrs, ja būs kaut kas atzīstams, aiz cieņas pret mani atzīsies

Jāsmejas šito lasot. Ja viņš tevi krāpj, tad tur vairs nekādas cieņas nav.

Kartējā ar zemo pašvērtējumu. Tu ar šito "nelīdīšu telefonā, neložņāšu" utt tikai pati sev acis aizmālē. Sieviete ar kaut kādu pašcieņu, nesēdētu un negaidītu kad nu "nabaga" vīriņš nāks un pats atzīsies....kaut kad, nezin kad. Nu citi tā gadiem mierīgi iet pa kreisi...tik ilgi arī esi gatava gaidīt to atzīšanos? Jēziņ tak savācies.

Peekaboo
Musdienu sabiedriba vispar kads neiet pa kreisi? Cik lasu, vai nu alkani, psiho teroristu, roku cilataji..vai pa kreisi gajeji. Normali veci vel eksiste? Vai tik slima sabiedribas drizak nakas sos normalos jau devet par nenormaliem

Papildināts 17.07.2022 23:29:

Tulit atnaks Pelekais un pateiks, ka babas pie visa vainigas. Viss sakas no sievietem.

Chicago

Labāk rūgta patiesībā kā saldi meli. Ja šķiršanās tiem izskatīta kā pirmā opcija aizdomu apstiprināšanas gadījumā, tad neredzu jēgu vilkt garumā.

Vispār ap 40 arī bez kreisajiem soļiem tiešām visādas pārmaiņas. Arī man uznāca, ka pēc tā covid noslēgtības periodā gribas pucēties vairāk, esmu norietējusi mazliet, vairāk smaidu. Sevis pašas dēļ.

Viņš tev ir konkrēti pateicis - nē, man nav mīļākās?! Citādi tas teikums, nerunā muļķības, īsti nav atbilde. Man vienai tā liekas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429915