Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu veloaktivitātes ar sacensību elementiem 2022

Observer

Arī šogad maziem un ne tik maziem velobraucējiem iespējams pamēģināt savus spēkus bērnu velopasākumos Rīgā.

Lielākais no tiem - Riteņvasara - notiek trešdienās Uzvaras parka trasē un ceturtdienās Bieriņos (nejaukt ar Bīriņiem, šī ir Rīga!). Braucējus iedalām veloklasēs, kuras savukārt dalās vecumgrupās (ja vecumi ir atšķirīgi). Šis nav augstu sasniegumu sports, un mēs noteikti neesam treniņgrupa. Mūsu devīze - Brauc ar prieku! Apbalvošana gaida visus līdz finišam tikušos (pārsvarā visi arī tiek, ja neuznāk kāda "ašā ideja". Tātad pasākums pieejams visiem, sākot no 2019.dz.g. (Uzvaras parkā) vai 2018.dz.g. (Bieriņos) līdz pat 1997.g. (ieskaitē), bet arī vecākiem paveras iespējas piedalīties velostafetē (Bieriņos) un rollinga sacensībās līdzbraucēju - skrituļslidotāju lomās (Uzvaras parkā). Sākam no 17.30, bet nu programma ir pagara, un visiem nebūt nav jābūt uz sākumu (tas atkarīgs no veloklases).

Pasākumu atbalsta RD IKSD, tāpēc dalības maksu nav.

Tuvāka informācija - https://www.ritenvasara.lv/ vai pa tel. 26280340.

Biķernieku trasē otrdienās jūs gaida otrs projekts - Drošais ātrritenis, kas darbojas pēc līdzīgiem principiem, bet nu ir nelielas atšķirības startu secībā u.c. Sākums tāpat no 17.30 (šeit sākam no mazākajiem uz augšu).

Arī šo pasākumu atbalsta RD IKSD, tāpēc dalības maksu nav.

Tuvāka informācija - https://www.ritenvasara.lv/ vai pa tel. 26280340.


Tā kā šonedēļ mūs piemeklēja pēkšņas izmaiņas, kuras liedza izmantot ierastās trases, tad

30. augustā no 17.30 Drošā ātrriteņa veloaktivitātes notiks 64. vsk. stadionā Ūnijas ielā 93 (ļoti jauks un mājīgs stadions), septembrī atgriežamies Biķerniekos.

24. augustā un turpmākajās trešdienās Riteņvasaras sacensības pārceļas uz Bieriņu trasi, kura jau labi zināma no ceturtdienu pasākumiem; ceram, ka Uzvaras parka slēgšana nebūs ļoti ilga.

Ceturtdienās viss paliek pa vecam - Bieriņi.

Ņem savu velo un piedalies!

18. septembrī Rīgā, pie Imulas ielas 4 mazus un lielus gaida Imulrings - tradicionālais Eiropas mobilitātes nedēļas pasākums, kas piedāvā sportiskas aktivitātes visai ģimenei - gan ar velo, gan skrejriteņiem, gan skrituļslidām u.c.

Dalības maksu nav.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429923