Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tas arī ir viss?

Bumbierkoks

Bumbierkoks

Guļu un domāju.
kurā mirklī jūs ļoti konkrēti sapratāt, ka šis ir jūsu sasniegumu limits? Ka pa lielam nekas baigi vairāk nebūs?
par miljonāru neesi kļuvis, īpašumu ārzemēs nav, pasauli neesi apceļojis (tikai pa Eiropu), savu pilno potenciālu neesi realizējis?
nedaudz pat rauj uz bimbienu.

Derpine

Bumbierkoks
Kapeec tu taa domaa? Kas tev taa liek domaat? Iespejas ir neierobezhotas, atliek vien kustinat duBsi.

Bumbierkoks
Vai tad dzīve un sasniegumi ir mērāmi miljonos, ārzemju īpašumos un ceļojumos? Ļoti sekli!

lielaiskartupelis

Par ko raudiens

Dzīves realitāte...

Dzīve jau nav cālis, kurā tantes mācās 60 gados un katru gadu pelna pa kārtu vairāk...

Un kurš zina kāds katram ir "pilnais potenciāls"

Leila.

Bumbierkoks
Viss ir tad, kad nomirst. Pirms nāves iespējams ir viss iespējamais.

nekad nav par vēlu. ir cilvēki, kas kļūst par miljonāriem 40, 50 un pat 60 gadu vecumā. ir, kas radikāli spēj mainīt dzīvi pēc 40. ir, kas uzsāk mācīties jaunas valodas pēc 50.

ja tavs prāts ir atvērts, durvis uz panākumiem un piedzīvojumiem nekad netiks aizvērtas.

puku_princese

par miljonāru neesi kļuvis, īpašumu ārzemēs nav, pasauli neesi apceļojis

Bet Tu to visu plānoji? Kurā brīdī Tu izdomāji, ka Tev tas viss būs?

Es šobrīd dzīvoju labāk nekā jebkad spēju iztēloties. Domāju, ka labākais man vēl ir tikai priekšā.

Godfather

Agri vai vēlu katrs izkāpj no savas bērnu/jauniešu sapņu pasaules, reālajā dzīvē.

Rozā sapnītis pa lielajiem mērķiem nav sasniegts ? Tas bija visas dzīves piepildījums ?

Izraudies un sāc dzīvot...

Indza

kurā mirklī jūs ļoti konkrēti sapratāt, ka šis ir jūsu sasniegumu limits? Ka pa lielam nekas baigi vairāk nebūs?

Tāds brīdis vēl nav pienācis, un pārskatāmā nākotnē arī neizskatās, ka tuvotos. Dzīvot ir interesantāk kā jebkad agrāk. Un man jau sen nav ne 20, ne 30, un pat ne 40 gadu.

par miljonāru neesi kļuvis, īpašumu ārzemēs nav, pasauli neesi apceļojis

Nu nez... Ja tāds ir tas sasniegumu limits, tad tiešām tikai sēdēt un raudāt.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Chicago

Man arī nav tas, ko 20gados biju sev iecerējusi un iedomājusies. Bet tas normāli, jo tās ekspektācijas bija jaunības maksimālisms piederīgas.

Ja sev godīgi atzīstos, vai visu esmu max izdarījusi, lai sasniegtu jaunības sapni, tad atbilde ir NĒ. Jo vietā nāca citas prioritātes.

Privātajā dzīvē negāja, jo vienā brīdī ar esošo vīrieti nebija neviena ilgtermiņa mērķa. Viņš negribēja. Vai noraku sevi un samierinājos? Nē, izšķīros no viņa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429931