Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tas arī ir viss?

Bumbierkoks

Nevajag jau arī liekuļot, ka finansiāli panākumi, kas izpaužas kā patīkams dzīvesstils ar minētajiem īpašumiem, ceļojumiem, zināmu drošību un stabilitāti, nav nozīmīgs veids, kā mērīt panākumus. Protams, protams, ir vēl citas lietas dzīvē, tomēr šis ir ļooti svarīgs aspekts.

Stikla griestu sajūta agri vai vēlu ir katram cilvēkam.

Tā ir! Man ar šo karu ir tāda viegla fona depresija, kad liekas, ka viss dzīvē izdarīts ne tā. Īpašums ir, bet ne tur, profesija ir, bet ne tā un vispār šis viss var aiziet pa pieskari. Esmu dzīves garumā skrējusi kaut kādu maratonu, kam no šodienas mana viedokļa vispār ir bijis nepareizs virziens.

Ko nu? Ir jāieslēdz “piedzīvojumu” vilnis (jāmēģina dzīve uztvert kā piedzīvojums) , vismaz es sev neredzu citu iespēju.

nedaudz pat rauj uz bimbienu.

Ne tikai rauj, bet pa laikam arī ir, bet tas ļoti labi izvada stresu.

lielaiskartupelis

reitings
Nevajag liekuļot, ka dikti gribot kļūsi par tur8gu vai miljonāru...

Vairumam tas ir nesasniedzami un izglītība te vairs nav izšķirošais faktors...

Kļūt par miljonāru ir gandrīz tas pats, kas vinnēt loterijā, cik no jums vinnējuši loterijās?

Tieši gribēju jautāt - vai loterijas biļeti nopirki?

Vinnny

reitings
Kāpēc liekuļot? Mērķu raksturs un personīgās ambīcijas atšķiras, var nealkt pēc īpašumiem ārvalstīs, piem.

Atbildot uz autores jautājumu, - nē, tā nav bijis, ka tāds laiks iestājies.

Optimists optimistiem optimists.

Liekuļot tādā ziņā, ka profesionālie sasniegumi nekādīgi nav saistīti ar ienākumu pieaugumu. Arī zinātnē, mākslā un citās specifiskās jomās tomēr jau labākie ir arī labāk atalgoti.

Vinnny

Tādā ziņā jā.

Optimists optimistiem optimists.

Norma Džīna

kurā mirklī jūs ļoti konkrēti sapratāt, ka šis ir jūsu sasniegumu limits? Ka pa lielam nekas baigi vairāk nebūs?

Es nezinu vai man būs vai nebūs sasniegumu, bet es zinu, ka man būs priecīgi notikumi. Vai iespējas izjust prieku. Prieku lielās un mazās lietās.

Papildināts 18.07.2022 10:58:

Nākotne man rādās jauka.

Izdomā jaunus mērķus, vai tad fantāzijas vairs nav

Patricia L

Hm, man laikam nekad nav bijuši nekādi grandiozie mērķi. Vismaz, neatceros. Bija vīzijas, ka būšu zobārste ar savu praksi. Netiku mediķos. Pārdzīvojumi par to? Nav tādu. Es domāju arī, ka man nebūs ģimenes, tāpēc nesapņoju par to. Nekļūšu bagāta utt.. Zema pašapziņa. Laikam vieglāk ir vienkārši dzīvot, nevis satraukties, ka kaut kas nav izdevies. Ja kaut ko dari, tad kaut kas Tev ir, kaut kas ir sasniegts. Šobrīd mani nodarbina materiālie plāni. Bet tas vēl sasniedzams, jo nav nekas mega.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429931