Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai tas arī ir viss?

Bumbierkoks

Sindy5
Es gan teiksu, ka klasiski ar sliktu ilgtermiņa dzimtas karmu kopumā vispar nevar sev piesaistīt veiksmīgu partneri.

Esmu pamanījusi, ka tu bieži apmeklē dažādas astrālās un paralēlās pasaules, bet reizēm ir prātīgi atgriezties arī reālajā pasaulē. Piesaistīt tu sev nevari neko, savukārt attiecības ar savu partneri tu veido atbilstoši tam, kāds ir tavs raksturs, tavas vērtības, attieksme pret līdzcilvēkiem un pasauli. Un visu šo lielā mērā iemāca vecāki - vai nu ar savu paraugu vai gluži pretēji.

Un šo es vispār nesaprotu:

abi nākuši no pilnam, normalam un pat krietnām ģimenem - sieviete čakla saimniece, pacieta un cienija nemaz ne tik laipno vīru - bet vecis kā jau vecis

Man gan vispār nepatīk vīriešu saukšana par večiem, tas ir tik necienīgi un prasti, bet aprakstā neko normālu un krietnu neredzu. Un morāle šim stāstam tāda, ka šīs ģimenes bērniem ir laba dzimtas karma?! Jēziņ, tiešām no kādas marsiešu hronikas izrauts stāstiņš!

pelēkais nezvērs

Man gan vispār nepatīk vīriešu saukšana par večiem, tas ir tik necienīgi un prasti..

Nēnu, viss pareizi - vecenēm veceņu valoda..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно ..   

pelēkais nezvērs
Kura govs nu būtu māvusi, bet tavējai vajadzētu paklusēt, runājot par to, kā kurš kuru sauc.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18429931