Pusaudzis un pienākumi

paroleparole

Slēdza paroleparole: "Pietiks.".

Inndra
Zvanu, regulāri, ir prasītas atskaitītes, pa dienu sazināmies, bet nekontrolēju, man pietiek darbā pienākumu, pēc zvaniem par izdarīto ir meli un finālā pilnīgi nekas nav izdarīts, tā ka nekas

paroleparole
Nu tad tie viņa mājdzīvnieki jādod prom, ja viņš nav spējīgs patstāvīgi aprūpēt. Dzīvvniekus mocīt nedrīkst un punkts. Slinķim mājdzīvnieki nedrīkst būt.

paroleparole
Paprasi, lai tēvs piezvana un atgādina par pienākumu izpildi.

Bet vispār bieži vien ir pilnīga likumsakarība - kāds tēvs, tāds dēls. Kuram par laimi, kuram diemžēl.

Videozvanā lai atrāda ko izdarījis.

Ko jūsējie tūlīt-pusaudži dara, ja vieni mājās vasarā? Kā pārraut to "man slinkums, neko nevaru padarīt, sodi, ja gribi"?
Vāc kaķa kakas, vāra pelmeņus, aiziet uz veikalu, ja ir dots rīkojums. Tas no pienākumiem. Brīvo laiku pavada telefonā vai pie draugiem, ja tie ir pieejami. Ja nav, sēž telefonā.

Kaut kadu progresu panācu, 1) solot maksāt par darbiem, ko pats bērns fiksē kladītē; 2) piedraudot, ka tiks vests pie vecvecākiem uz laukiem, ja nevarēs pierādīt, ka pats bērns nespēj par sevi parūpēties. Nu un man ir meita, kas, pieļauju, kaut nedaudz ir atbildīgāka par sava vecuma puišiem.

inna1986
Ar meitenēm ir daudz vieglāk šajā vecumposmā!

Papildināts 20.07.2022 13:20:

paroleparole
Manējais arī atzīst pats, ka ir slinks . Pat ar tādu zināmu devu lepnuma hahahaaa

Papildināts 20.07.2022 13:23:

https://www.delfi.lv/calis/enciklopedija/slinki-savtigi-un-nenoverte-vecakus-cetri-miti-kas-grauj-prieksstatu-par-pusaudziem.d?id=51949199&page=2

Te pat par 'slinkumu'. Manējais kā reiz atbilst standartam par daudzo cm izaugšanu gada laikā un nostāju šajā vecumposmā.

Inndra

Nez, uz līdzjūtību var uzspiest - tas saistībā ar zvēriņu barošanu. Bērniem taču dzīvnieciņi parasti izsauc līdzjūtību un mīlestību. Es tiešām nespēju iedomāties,ka mums zvēriņi mājās sēdētu bez ūdens un ēdiena visu dienu tikai tāpēc, ka bērnam slinkums. Tā nedrīkst būt. Tā ir dzīvnieku mocīšana.

Dzīvesveids

paroleparole

Kas viņā ir pozitīvs? Un kas vispār jūsu ģimenē ir tas pozitīvais? Tagad mazliet izklausās, ka jums tur ir tikai trači un negācijas.

Un par to sodīšanu. Ir bērni, kurus tas neietekmē. Protams, viņi pieņem situāciju, bet tas nemaina viņu rīcību.

Ar to arī nedomāju, ka nevajag sodīt, jo nevar jau zināt, kā būtu, ja nekādu seku nebūtu.

Inndra
Par mājdzīvniekiem piekrītu. Tas galīgi nav naudas jautājums, bet rūpes un cilvēciska gādība, empātija.

Papildināts 20.07.2022 13:32:

Dzīvesveids
Jā, ar sodīšanu principā neko reāli pozitīvu panākt nevar.

Taaapati

Garlaicīgi caurām dienām vienam mājās. Es sūtītu pie omēm, lai padresē. Neko ļaunu taču mazdēlam nenodarīs, bet būs kaut kāda darīšana, ritms, ne tupi blenzt sienā vai gadžetos. Omes parasti kaut ko izdomā. Nu kaut vai parunāties būs ar ko, skaties arī kāds draugs uzradīsies. Viens bērns, tāda vecuma, caurām dienām mājās. nav riktīgi, manuprāt.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18429963