Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkarība ēst ārpus mājas

Namiria

puku_princese

Nekā personīga, bet, runājot par "veselīgajiem" ēdieniem ārpus mājām, es esmu mēģinājusi pasūtīt zupu vai salātus. Interesanti, ka vienā un tajā pašā ēstuvē pasūtot salātus un otro, sanāk apmēram tā: es pasūtu salātus, man atnes mini šķīvīti, apēdu un man gribas vēlreiz to pašu, tikai vēlams x2. Vīrs turpat pasūta otro un nevar apēst - milzonīga porcija ar puskilo kartupeļu un tā. Vairumā ēstuvju salāti un zupas domātas kā otrā ēdiena papildinājums, nevis atsevišķs ēdiens, viņi jau nesaprot, ka es tikai no tā vien gribu paēst/ tā nav paredzēts darīt. Tāpēc man nepatīk sab. ēdināšana - vai nu dabū zupiņu vai salātiņus, ar ko pat 5gadīgam bērnam būs par maz, vai otro ēdienu, kas faktiski ir porcija diviem un norijies kā ruksis. Visu var neapēst, bet tas arī tā tizli, samaksāt par to milzonīgo porciju un pusi izmetīs ārā.

Tāpēc es gatavoju mājās. Labāk tad uzlieku sev lielu porciju salātu, nu tā, ka tiešām lielu, bet zinu, ka eļļa tur ir max. 2 grami, sāls 1 grams un tā. Un jā, es sveru, ja tāds ir jautājums.

Gatavojot salātus, atcerieties divas lietas: 1) Obligāti jābūt kaut kam sātīgam. Olas, gaļa, zivs, siers, vegānajā versijā - pupiņas, zirņi - bet tam sātīgajam jābūt diezgan daudz. Es parasti lieku tā, ka tas sātīgais ir vismaz 1/4 no porcijas. Nebūs OK uz salātu porciju pusīti olas uzlikt. 2) Mērce. Jābūt garšīgai mērcei. Labāk retu reizi treknāku dresingu vai pat majonēzi atļauties, nekā grauzt plikas salātlapas un 11 vakarā norauties uz čipsiem un sieru. Ja ievēro šos 2 principus, salāti sagādā baudu, nav tā "graužu zāli" sajūta.

P.S. Lionas salāti šodien bija baigi labie. Iesaku.

lielaiskartupelis

Ir ok ēst ārpus mājas un negatavot, bet jāatrod kāda strādnieka ēdnīca tur par maltītēm 2 cilvēkiem atstāsi zem 10eiro.

Kads points par burgeriem 30 eiro nolocīt...

Vavaa

Man pilnīgi otrādi ar mājās sēdēšanu - kad esmu atgriezusies no darba, uzvilkusi mājas drēbes un ieritinājusies dīvānā, vairs nekur negribu kustēt. Tāpēc pārtiku cenšos pirkt pa ceļam no darba, lai pēc tam vairs nekur nav jāiet.

man otrādi visu laiku tieku aicināta uz restorāniem, taču 99% gadîjumos atsaku, jo nepatīk. dodu priekšroku ierastajiem, sevis gatavotajiem ēdieniem, kuriem zinu gan sastāvdaļas, gan arī, ka nebūs problēmu sagremot (man jutīgs vēders). nealkstu arī iepazīt jaunas garšas. kopumā man restorāna apmeklējums nav to summu vērts.

kādu kokteili bārā gan labprāt iedzertu, bet tas jau ir citādāk

Taaapati

Es nesaprotu makdonaldu, hesburgeri, kā tur var ko ēst. Meita aizgāja uz kfc, teica pirmā un pēdējā reize, bijis tik slikti vakarā, sapūties un šausmīgi sāpējis vēders. A tādu picu, īstā krāsnī ceptu, es novērtētu, bet picu jau need katru dienu.

Minna73

Es 2 × dzive esmu bijusi Macdonald. Ne tapec , ka tas butu kas slikts vai indigs, bet pirmo reizi, nu nez, man liekas vini man iedeva pashu sliktako un negarshigako kas tur bija. Otreiz otraa valsts gala iegaju macdo, atkal man iedeva pashu sliktako un negarshigako. Treso reizi vairs neesmu bijusi.

Taaapati

Minna73
Es biju vienu reizi un man arī iedeva pašu sliktāko

Kļavaslapa

Minna73
Kā var zināt, ka tas, ko Tev iedeva, bija sliktākais un negaršīgākais? Tur viss standartā, nevis viens gaļas gabas sliktāks par citu.

Tēmas autore nepareizi formulē problēmu- ne jau atkarība no ēšanas ārpus mājas te ir. Man nolasās, ka pie vainas ir kas cits, kas tiek pieminēts- nevēlēšanās būt mājās- acīmredzot tur ir tukšums, nav interesanta un piepildīta ārpusdarba dzīve.

Jo parasti cilvēki grib mājās, grib satikt ģimeni, pavadīt laiku kopā. Ir hobiji, ir nodarbes, bet autorei nekā no tā nav. Tukšs cilvēks.

Namiria

Es neēdu tikai Mcdonaldos, nezinu kāpēc tas te tiek pieminēts vairākas reizes. Tā ir tikai viena no vietām. Man vispār patīk est ārpus mājās - Tokyo city, Fazenda, vairāk saules, etc. šajās vietās mēs atstājam 30+ eiro.
laikam atšķirība ir tajā, ka es strādāju no mājām kā pašnodarbinātā, tāpēc man gribas tikt no mājām ārā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430011