Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkarība ēst ārpus mājas

Namiria

Minna73
iedeva pashu sliktako un negarshigako
Diez vai tev piemeklēja ko īpašu. Tur viss nāk standartā, visiem vienādi gaļas gabali, vienādas maizītes, vienādas mērcītes. Tur pat gribot nevar dabūt kaut ko atšķirīgu.

Minna73

ziile
Nu skaidrs, tatad tur viss slikts un negarshigs.

Taaapati

Kāpēc uzreiz tukšs. Darbs no mājām, tas maina bildi. Varbūt vienkārši var uz ko citu pāriet, ne ēšanu. Vakara pastaigas gar jūru vasarā, ziemā kāds sports, kino. Tikai ja dolb...kovids atkal nesāksies.

Minna73

Taaapati
Vienreiz ieperos tai starbucks, gribeju kaa visi citi taa pa glauno un smuko, es ari gribeju visiem teikt, es tik starbucks kafiju dzeru. Pasutiju kafiju neatceros ar ko...nu zin , tik prastu kafiju es majas nedzeru, krema cepurite kimija. Samaksaju 5 € , tur ar vairs neeju

Drizak es par prastu visadiem macdonaldiem, starcbukiem utt

Kļavaslapa

Var taču atrast citas lietas, ko darīt ārpus mājas, ēšana galīgi nav interesantākā no tām.

Taaapati
Ā, nu tagad ierakstīja, ka strādā mājās. Nu tad skaidrs, ka grib tikt ārā. Bet atkal- vai tad kafejnīcas un citas ēstuves vienīgais, kur iet? Gar jūru kaut pastaigāt, pa mežu... Nekādu interešu nav.

ja ēšana ir veids, kā atpūsties no darba mājās, tad ir slikti tagad vasara, kaut vai uz velosipēda izpētītu apkaimi, izbrauktu ārpus Rīgas..nez, nu kaut filmu noskatītos kafejnīcas vietā

LunaE
Bet tad autorei būs pašai jāgatavo ēdiens, jāvāc trauki un tas kā sapratu, nepatīk.

dezavu

nu, daudziem nepatīk, bet nevar taču tikai strādāt un ēst par bargu naudu

dezavu
jāgatavo ēdiens, jāvāc trauki
Daudzus zini, kuriem patīk vākt un mazgāt traukus? Bet cilvēki to dara. Jo tas pieder pie dzīves.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430011