Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rakstura ipasibas

Ksavjera

Būt parliecinatakai par sevi, mācēt sevi labak "pardot". Gribētu atteikties no " slinkuma". Pilnīgi besi, ka varētu izdarīt daudz vairāk bet tas slinkums..

Sviestabeka

Mazāku atbildības sajūtu, vairāk pofigisma. Es pie tā strādāju.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Derpine

Neko negribu mainit. Pati sev dikti patiiku.

Indza

Ir labi kā ir, esmu mierā ar sevi.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

PelePele

Es pašlaik procesā - mācos neapkraut sevi ar pienākumiem un saprast, ka man ir tiesības labi justies arī tad, kad ir nepadarīti darbi. Mācos atmest vainas sajūtu par karu Vjetnamā, zemestrīci Ķīnā un X viņu zin ko vēl.

puku_princese

Gribu atbrīvoties: no pašpārmetumiem - lai ko es darītu, visu laiku ir pēcgarša "bet varēju tomēr labāk".

Gribu iemantot - empātiju. Esmu ļoti nelīdzjūtīga, neprotu iejusties otra ādā un tas jau sāk traucēt attiecībās. Ja kāds jāatbalsta vai jāaizstāv, daru to teju pēc mehāniskas shēmas, bet vispār ļoti reti iedomājos to izdarīt.

PelePele

puku_princese
Gribu iemantot - empātiju
man atkal par daudz, traucē dzīvot. Man gribas pabarot un samīļot visas pasaules pamestos kaķus un nelaimīgos cilvēkus, nu tā līdz asarām.

Chicago

Pacietību vairāk gribētu, disciplinētību.

Esmu paaraak liela veerotaaja, detektiivs, pamanu sīkimus, tad analizèju, lieku puzli kopaa. Tas var buut trauceejoši apkaarteejiem. Medzu aatri aizsvilties. Briiziem peldu kaa flegma un ļaujos, ka mani aptin ap pirkstu.

Papildināts 23.07.2022 14:13:

Empaatijas man ir pa daudz, no taa nav nekaadas jēgas.

BonoN

Neizlēmība, traucējusi dzīvot daudzos svarīgos dzīves posmos, varu ilgi domāt, analizēt, vēlreiz pārdomāt, rakāties līdz izlemju, un arī tad ne vienmēr pārliecinoši.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430017