Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Rakstura ipasibas

Ksavjera

Es gribetu gribasspēku. Man it kā gribasspeka teoretiski jau tā ir daudz, bet man kaut kā pietrukst- gribetos 10 reizes vairak. Varbut tad es vispar klutu par monstru.

Un vel es gribetu vairak iegut labestibas spēju. Esmu ieverojusi cilvekus, kuriem tā piemit augstākā izpausmē un tas man liekas kruti. Es esmu parāk nopietna (saturniska), var teikt, un ...."marsiska" ( ha, gribasspeks, tas ko gribēju iepriekš). Labestiba prasa citas enerģijas... Tas gan butu kaut kadā pretruna ar iepriekšmineto velmi... Bet varbūt vel kaut ko?

Bet vispar es gribetu superspejas- 100 x labaku atmiņu, 2 xlabaku intelektu ( nu vismaz tik labu, cik manam bernam, jo vinam šajā ziņa ir ieverojami augstākas spējas) un gaišredzību. Tad domatu, ko ar to iesakt....Varbūt policijā stradatu un atklātu noziegumus ( pirmajā dzives celiena), bet pec tam...kaut ko citu.

Papildināts 23.07.2022 19:36:

Vai ari arhitektūrā stradatu... Superspejas daudz kur noderetu, par to nav šaubu. Bet kur butu vislietderigak? Tas gan butu labs jautajums. Ne, ne, tikai ne naudas pelnisanai. Tas man tiesam liktos parak zems merķis.

Papildināts 23.07.2022 19:38:

Oj ne- arheoloģijā biju domājusi.

Man vispār ir kaisliba atšifret noslepumus. Bet interesantus noslepumus. Piemeram,kosmosa. Ne jau suduki. Atsifretu un justos apmierināta.

Papildināts 23.07.2022 19:42:

Man vel vispar ir sapnis kadus 4 gadus pastradat par velti ( bet ne jau jebkuru darbu, bet izdomats ir), bet pagaidam to nevaru vel atlauties. Ja merkis ir nauda, tad tas var atnest tikai vilsanos, turklat tas ir arkartigi neinteresanti.

Papildināts 23.07.2022 19:44:

Un kas vel- naudas vairak nepaliek, ja stradā del naudas. Tā atnak tikai tik, cik veiksme atvel neatkarīgi no darba veida.

Labā ziņa - raksturs ir mainīgs lielums, tas nav ģenētiski noteiks kā temperaments. Nepieciešama vien motivācija.

Lieliskaasieviete
Esmu paaraak liela veerotaaja, detektiivs, pamanu sīkimus, tad analizèju, lieku puzli kopaa.
Man arī ir šī īpašība. Bet ļoti patīk. Citiem gan netraucēju ar to, jo neplātos, ka sen jau esmu sapratusi, ka piemēram, vīrs šai ģimenē laiž pa kreisi.

Gribētu lielāku pofigismu, mazāk perfekcionisma. Ar gadiem jau izdodas to samazināt, bet vēl ir jāstrādā.

segolena
Mani pašu biedē tās atklāsmes. Plus man ir spècīga intuīcija, es jūtu cilvèkus.

Papildināts 24.07.2022 11:43:

dezavu
Labàk šito nestāstīt nevienam, tad nàks un mainīs , lauzīs cilvēka būtību. Kam to vajag.

Lieliskaasieviete
Raksturs jau tāpat mainās dzīves laikā. Esi taču sastapusi cilvēkus, kuri agrāk bija tik iecietīgi, savaldīgi, saprotoši, bet vecumā nu īsteni neiecietīgi, nesavaldīgi īgņas.

puku_princese

Gribu iemantot-empātiju

Re cik precīzi uzrakstīju par tevi bezbērnu tēmā

Lieliskaasieviete
segolena
Es arī esmu vērotāja, salieku kopbildi no daudzām niansēm. Tas man sevī arī patīk, jo noder, arī kā izklaide. Tomēr šī īpašība neradās tāpat, es zinu savus iemeslus, kamdēl par tādu esmu kluvusi.

Papildināts 24.07.2022 20:09:

Ko gribētu savādāk - esmu noslēgta. It kā komunikabla, bet tomēr noslēgta.

Vika Pēdija
Manā gadījumā- piesardzība, skepse, vilšanās, tādā veidā cenßos sevi aizsargāt.

Lieliskaasieviete
Jā, šāda "sadala" arī noteikti. Labi aprakstīji.

OremaD

Es gribētu būt mazāk impulsīva.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430017