Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesprieks

VLapsa

VLapsa
Tu nekad, nekad neesi modusies priecīga? Vienkārši tāpat? Varbūt bērnībā kaut. Tad varētu mēģināt atcerēties to sajūtu smadzenēm. Tādu prieka mirkli. Un tad nofiksēt un to sajūtu censties paturēt. Tādu kā vingrinājumu. Bet es vien prātoju, man nav receptes.

VLapsa
Gimene dod prieku. Majdzivnieki. Mana lielaka milestiba - est gatavosana. Protams, ka piezogas visadas kakas un problemas, bet kopa mes tiekam pari. Ir ar ko izrunaties un nonakt pie pareiza sledziena. Priecigaku ari dara tas, ka esmu atsuvusi dazus pazinas/draugus, kuri bija energetiski vampiri un biezi lika par kaut ko but vainigai, bet es, dura, risinaju vinu bardaku. Kops sie cilveki vairs dzive nav, es jutos labak.

VLapsa

Jazz_
nuja. kā jau klasiķis teica, skaistums nāk no iekšām kā viņu tur dabūt, tb, to dzīves skaistumu. es vnk šad tad piefiksēju cilvēkus - reālā dzīvē un intervijās, ar kādu baudu kaut ko dara, var redzēt, acis mirdz, cilvēkam tas sagādā prieku.

Vinnny

VLapsa
Paspēlējies ar krāsām, Tev vajadzētu izdoties, atceries, ka bez tumšzila un pelēka ir košāki toņi...

Optimists optimistiem optimists.

VLapsa

dezavu
o, šī gan laba doma... jāpadomā, varbūt tiešām jāmēģina kaut pierakstīt tādus brīžus. paldies!

Vinnny

Starp citu, suns arī dod degsmi un dzīvesprieku. Un, protams, te jau citi pieminētie "triki" ir enerģijas, līdz ar to dzīvesprieka avots.

Veiksmi, VLapsa!

Optimists optimistiem optimists.

diena

VLapsa
mūzika neder? austiņās mājas vai auto?

VLapsa
Tev tiešām, tiešām it nekas nesagādā prieku? Pat ne kāds sīkumiņš? Tā bijis vienmēr, vai vienīgi tagad?

Vinnny
Ja, suns tiesam dod energiju! Protams ne kaut kada uz sevi vai begsanu orienteta skirne, bet labrodors, bernietis, tibetas mastifs, jorks. Suni tiesam dara brinumus!

Man ir brīži, kad apsīkst enerģija. Tad glābiņš ir mūzika. Reizēm totāls rokenrols iedod tādu lādiņu un ja vēl dejas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430019