Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīvesprieks

VLapsa

Katram savs

VLapsa
Tu man vienmēr liecies tāds sakarīgs cilvēks, mazliet nobrīnījos par šādu tēmu.

Taču liki aizdomāties, kas tad ir dzīvesprieks. Vai man viņš ir? Nestaigāju visu laiku homēriski smiedamās, nedz arī raudādama.

Papildināts 23.07.2022 09:21:

kur smeļaties dzīvesprieku, vēlmi dzīvot?

Tas kaut kā īpaši jāsmeļas? Ja dzīvē nav lielu bēdu, tad šķiet, ka dzīvesprieks ir pašsaprotams. Vai tomēr nē?

Vai arī ar dzīvesprieku domāts tas milzīgais emocionālais pacēlums, kas gadās īpašās reizēs, teiksim iemīlēšanās laikā?

Mani reizēm mūzikas klausīšanās saviļņo.

Pēdējās izmaiņas: Katram savs, 23.07.2022 09:23.

Kļavaslapa

Tu man vienmēr liecies tāds sakarīgs cilvēks, mazliet nobrīnījos par šādu tēmu.
Kas vainas tēmai? Ja cilvēkam pietrūkst prieka, tad viņš automātiski klasificējas kā nesakarīgs?

Jautājums vairāk tiem, kas tiešām ir dzīvespriecīgi,

Par šo gan drusku nobrīnījos. Ja autorei trūkst prieka, ko dos pārpozitīvo cilvēku prieks par jebko-par lidojošu zvirbuli un smuku mākoni debesīs?

Drīzāk tad vērts uzklausīt mēreni depresīvus cilvēkus, kas viņiem sniedz prieku un dod pozitīvas emocijas.

Ar gadiem prieka izjūtu pakāpeniski zaudēju. Vislielāko prieku sniedz atvaļinājums, brīvdienas, labs laiks, iespēja pabūt pie dabas.

Katram savs

Man šķiet, ar dzīvesprieku ir kā ar zobiem. Kamēr nesāp, nedomā par tiem, tie vienkārši ir. Bet ja sāk sāpēt... Tāpat ar to dzīvesprieku. Kamēr tas ir, ar prieku ej dari, ņemies. Kad tas zūd, tad saproti, ka kas tomēr ne tā. Ne vairs ņemties, ne ko darīt gribas.

Katram savs

Kļavaslapa
Kas vainas tēmai? Ja cilvēkam pietrūkst prieka, tad viņš automātiski klasificējas kā nesakarīgs?
Tēmai nav nekādas vainas, un protams, ka viņš automātiski NEklasificējas kā nesakarīgs.

Doma bija, ka sakarīgie cilvēki paši visu zina un citiem dod labus padomus.

Kļavaslapa

Doma bija, ka sakarīgie cilvēki paši visu zina un citiem dod labus padomus
Vēl trakāk Tātad sakarīgs cilvēks pēc padoma cālī nedrīkst jautāt. Uzreiz Krauja (es gan īsti nezinu, kas ir Krauja)

Katram savs

Kļavaslapa
Vēl trakāk
Tu kašķi meklē no paša rīta?

Kļavaslapa

Katram savs
Es negribu piesārņot šo tēmu,tāpēc šis ir mans pēdējais ieraksts. Bet cilvēkam, kurš padomu jautājošam cilvēkam atbild, ka tu man likies sakarīga un sakarīgi cilvēki padomus nejautā, tik māca citus dzīvot, ir drusku jānorāda sava vieta. Un nav nozīmes, cik rāda pulkstens.

Katram savs

ir drusku jānorāda sava vieta
Cāļa sanitāre.

Duujaa

Katram savs
Vispār dīvaini tas viss nolasījās gan.

Autorei, ej pie ārsta.

Man vispār liekas, ka tas dzivesprieks ir tāds mārketinga produkts drusciņ. Es kad ielienu facebooka vai instagramā, tur dzīvesprieks no visām malām staro laukā, visi tādi priecigi, smaidīgi, rosās, draudzējās, svin dzīvi... Tad mani pārņem tāda outsaideres sajūta, nu es laikam tā retā dīvainīte, kam vientulība uzmācās, kam neko negribās, kam jāpiespiežas, lai aizietu uz kādu pasākumu un jācenšas but tādai priecigai....

A realitātē, ja sevī ieklausās, tad tas dzīvesprieks kaut kur tā dziļi ielīdis. Es mēģinu laiku pa laikam veikt tos dzīvesprieka celšanas pasākumus, bet tā problēma jau kaut kur laikam tā dziļi ir, nevar vienmēr ar latti, filmu, vīnu vai jaunu kleitu kompensēt. Tas tā ārēji, un īslaicigi. A ko darit, kur ņemt - a nezinu. A varbūt nekas i nav jādara, nu kā ir, tā ir.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430019