Dzīves piepildījums - vēl viens bērns?

Simba88

Slēdza Simba88: "Paldies par viedokļiem.".
kino

Ja es tiiik ļoti gribētu bērnu, bet vīrs nē, tad šķirtos un meklētu kādu, kurš grib bērnu. Nevis pilinātu vīram uz smadzenēm. 50 gadi ir pilnīgi normāls vecums, lai cilvēks skaidri zinātu - grib vai negrib vēl bērnus.

Ak jā. Sākumā, pirms šķirties, gan vēl padomātu - kāda būs mana un jau esošo bērnu nākotne, ja es, dzīdamās pēc iespējas piedzemdēt vēl vienu bebi, izjauktu esošo ģimeni.

Un jā. Žetons tavam vīram. Par to, ka nedzīvo ilūzijās un, plānojot bērnu, ņem vērā arī savas iespējas šo bērnu pilnvērtīgi audzināt un palaist dzīvē.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Tulip

Simba88
Tas tik forši, kad ir mazais, ja vēl pastarītis gadās saulstariņš, tad vispār izbaudi visu par 1000%. Mums tā ir un es pat nezinu, kurš lielāku kaifu ķer, es vai vīrs. Tā kā mans nepopulārais viedoklis- kamēr nav bioloģiski par vēlu, tikmēr nav par vēlu!
Un 40 musdienās jau ir tas pats, kas 35, riska kategorija tā pati, tā kā par to matus skaldīt nav vērts.

Vot cilvēki.

aiz neko darīt izprātk 40 gados bebiku ieviest, lai gan partneris sajūsmā nesit plaukstas.

Suns( kāmis, rozes pie liga) Jauns bizness. Plāns pensiju plānam C. Beigu gala- gaidi mazbērnus , ja la naktīm nenāk miegs.

Lilija

Saprotu šo sajūtu, bet. Man bija 38, kad sapratu - vai nu tagad, vai velāk es tam neesmu gatava. Vīrs tobrīd bērnus negribēja, līdz ar to, izrunājām, ka šis jautājums ir mums noslēgts. Un ir jau arī forši, ka šobrīd puika ir savā dzīvē un var veltīt laiku viens otram. Jā, kaut kur kremt, ka man ir viens bērns. Bet tā ir mana, t.sk. emocionāli pieņemta, izvēle.

Otrs - pie šī brīža ģeopolitiskās un ekonomiskās situācijas ražot bērnus ir neprāts.

Trešais - cilvēki ar bērniem mēģina aizpildīt tukšumu, nemieru utml. Ir vērts padomāt, kas ir tas iemesls, emocionālais caurums kuru gribas aizpildīt.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

MazaisMurmulis

Ir trešais pec 40, starpība ar lielajiem.... ļoti liela. Runājam, domājām, ilgi nenāca, bija daudz iespēju pārdomāt, pārrunāt un izanalizēt kāpēc ne " suns, kāmis vai minibizness". Un 10x izdomāt tieši cik ļoti gribam, jo nevienā vecumā nav garantija, ka tā "hops un bēbis rokās" sanāks, kur nu vēl ap/pēc 40. Tā ka... nav jau arī nekādu garantiju ka sanāks.

Neteiktu, ka bērns ir dzīves piepildījums, bet man grūti iedomāties, kas varētu pilnvērtīgi aizstāt bērnu, ja reiz šāda vēlme radusies un nepāriet.

Lilija

Es balsoju par to, ka vīra, partnera viedoklis ari ir būtisks un jāņem vērā.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

MazaisMurmulis
Bērns varbūt ir dzīves piepildījums , ja motivācija jr matiskums kā tāds, velme dot , un iespējas.

Bet ne jau meklēt plāksteri savam iekšējam dzīvesprieka trūkumam.

Meauk
Kur tu biji agrāk? Respektīvi, kāpēc doma par 3.bernu nepieklauvēja gados 37 vai 38? Man trešais piedzima 38!

Sāksim ar to, ka es arī 38 gados aizdomājos par 3.bērnu, bet tā kā man otrs bērns piedzima 35 gados, tad 3gadnieks bija zemezstrīce, dzīve piepildīta un likās, ka var jau vēl pagaidīt. Bet vīrs jau tad teica - pietiek

Simba88
Maniem ir 2 gadu un 8 mēnešu starpība. Ir ļoti OK. Un bija ļoti OK.

Un man tieši bija, ka 35 gados piedzima otrs un tad 38 bija trešais.

Jamal

Izklausās, ka Tev ir pārāk garš laiks, un nevis vēlviens bēbis ir vajadzīgs 40+ gados, bet gan kārtīgs darbs, kur sevi nodarbināt. Gribi par kādu rūpēties, paņem suni
Un , kas tad tas par komentāru? Vispār ne patēmu, starp citu. Jo man ir savs SIA. Strādāju visu laiku + "pārējā ikdienas mājas dzīve" kā jau mums visām.

Suni negribu. Bet ir kaķis. Un tas diemžēl nemazina vēlmi kādu samīļot.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430127