Dzīves piepildījums - vēl viens bērns?

Simba88

Slēdza Simba88: "Paldies par viedokļiem.".

Anahita
Un 11 gadu starpība ar vīru nav nemaz tik maza, lai nepastāvētu risks, ka arī vīrs nesniegs piepildījumu.

Tu domā sexā? Ja tā, tad muļķības . Kas vēl var traucēt? Pasākumu apmeklēšana? Ceļošana? Mūsu attiecībās ir tā, ka es esmu tā, kurai vairāk patīk mierīgākas aktivitātes, bet vīram, ka tik action!

Papildināts 28.07.2022 19:39:

paradize
Drīzāk to bērnu ienākšana mūsu dzīvē mūs maina un iedod kaut kādu padziļinājumu. Tomēr uzskatu, ja vīrs nepiekrīt, tad bezjēdzīgi meklēt atbalstu pie cālenēm . Man tā būtu sarkanā līnija un punkts.
Piekrītu. Kā jau teicu - es cienu savu vīru un uzspiest bērnu nevēlos. Tikai, kā viņš pats man teica, galvenais viņa arguments esot tas, ka negrib būt savam bērnam vecs tēvs. It kā jā un nē. Nu sabiedrība vairāk skatās uz "vecajām" mātēm. Par vīriešiem neesmu dzirdējusi, ka saka - vai, tev vecs tētis. Un uz dārziņu un skolu vadāju tikai es. Viņam tur nav "jākrīt kaunā". Pārējie argumenti - gribas baudīt dzīvi..Nu itkā jau saprotami, bet kas liedz baudīt dzīvi ar vēl vienu bērnu? Jo starp citu mans vīrs ir tas, kurš saka - es bez bērniem negribu, nevaru atstāt. Es esmu piedāvājusi kaut kur aizbraukt divatā, kaut uz 1 nakti, bet viņš nē. Tātad, izkristalizējas galvenais arguments - viņa komplekss par vecumu. Nav tā, ka viņš kategoriski negrib trešo bērnu, bet domā par savu vecumu.

Papildināts 28.07.2022 19:45:

Man jau liekas, ka bērns vīrietim 50 gados ir kā kompliments. Tātad viņš ir spējīgs. Nekā slikta tur nesaredzu..Un arī neko egoistisku nesaredzu, ja sieviete pēc 40 vēlas bērnu. Neapgalvoju, ka tas attiecas uz visiem gadījumiem, bet pārsvarā gados vecāki vecāki ir daudz nobriedušāki un spēj vieglāk izaudzināt bērnu nekā jauniņie. Jaunībā daži vēl studē, taisa karjeru, ir stress, iespējams, nav sava dzīvesvieta un berniņš tad izaug pa vidu tam visam. Kad tu pats jau esi dzīvi pabaudījis, visu sakārtojis, iegūta stabilitāte un miers, var miera vējos audzināt kaut 5 bērnus.

Bet tās ir tikai manas pārdomas par šo tēmu. Uzspiest nevienam neko nedrīkst.

Simba88
Pārējie argumenti - gribas baudīt dzīvi..Nu itkā jau saprotami, bet kas liedz baudīt dzīvi ar vēl vienu bērnu?
Pienākums nodrošināt bērnam visu iespējamo, ieskaitot laiku un savu miegu. Labs vecāks to cenšas sasniegt.

Vīrs jau jūt to vecumu, tādēļ arī par to domā. Normāli.

Papildināts 28.07.2022 19:49:

Nav problēma bērnu 50+ uztaisīt, problēma var būt paspēt viņu izaudzināt.

Pufis
Pienākums nodrošināt bērnam visu iespējamo, ieskaitot laiku un savu miegu. Labs vecāks to cenšas sasniegt.
Mans vīrs nevienu nakti nav cēlies. Mums bija noruna - katrs maucam pa savu fronti. Galu galā viņam piena nav un kāpēc pa nakti jāmocas abiem, ja viņam nākošajā dienā jābrauc simts km uz darbu. Par nodrošināšanu paklusēšu. Viss ir ok. Tur nebūtu problēma.

Papildināts 28.07.2022 19:53:

dezavu
Nav problēma bērnu 50+ uztaisīt, problēma var būt paspēt viņu izaudzināt.

Nu es laikam esmu tomēr optimiste

Bet vīrs reālists.

Ehh...izrunājos ar jums visām, paldies par viedokļiem! Paskatījos uz to visu no vairākiem rakursiem...izdarīju secinājumus. Kā jūs domājāt, ko es izlēmu?

Gadās, ka bērni ir smags varoņdarbs un ir, kas to uztver dabiski, audzina bez piepūles. Es neesmu 40 gados tik pārgurusi no 2 bērniem, lai teiktu tagad dzīvošu sev. Dzīvojam sev katru dienu un nakts barošanas nav pasaules gals. Piekrītu, ka tas ir komplimentāri vecākam vīrietim. Bieži, labs iemesls atmest kaitīgus ieradumus, parūpēties par sevi. Motivācija dzīvot ilgi un laimīgi, nevis gaidīt 65+ pensiju.

Papildināts 28.07.2022 20:04:

Simba88
Lai izdodas, lai ko tu izlēmi un galvenais foršas attiecības ilgtermiņā.

man pašai ir 9 gadus vecāks vīrs, viņam ir bērni no iepriekšējā laulības. Zinu, ka viens no viņa argumentiem ir doma nevis tik daudz par fizisko vecumu, cik iekšējs diskomforts, ka vēlāk visi jāizskolo, jāuztur, jāiedod izglītība , vai visiem pietiks līdzekļu utt . Vispār atbildīgi vīrieši domā arī šādās kategorijās, sievām, lai nesatrauktu, citreiz varbūt šo arī nesaka, bet min visādus triviālākus iemeslus.

Peekaboo

Man liekas absurds kādam uzspiest bērnu. Liekas egoistiskāk kaut ko ļoti gribēt, kā negribēt. If that makes sense. Bērns nav nekāda lieta, mantiņa, tā ir vislielākā atbildība, tiešām liekas normāli kādam ko tādu uzspiest jo nu ļooooti gribas ko "samīļot"...? Autore atvaino bet izklausās pēc pusmūža krīzes, dzīves apnikuma, un to bērnu gribas kā tādu mazu kaķēnu, nu forši kamer maziņš, tad izaugs par vēl vienu pusaudzi. Patiesībā tas posms ar "mazo mīļo bēbīti, bērniņu" paiet ļoti ātri. Tad tev 50+ un vīram 60+ gados vēl būs jāņemas ar tīņu hormoniem, kad citiem taja vecumā jau mazbērni.

Katram savs

Simba88
Vīrs īsti negrib, jūtoties par vecu..un vispār grib justies brīvs, ceļot, darīt, ko grib.
Tas būtu mans vienīgais arguments pret.

Statistikai - trešais bērns piedzima 40 gados un tas bija ļoti labs lēmums. BET - vīrs arī ļoti gribēja, un viņš ir mana vecuma.

Tagad, pēc 50, es negribētu zīdaini mājās. Saprotu Tavu vīru.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430127