Dzīves piepildījums - vēl viens bērns?

Simba88

Slēdza Simba88: "Paldies par viedokļiem.".

Simba88
Nu vīrieša vecums laikam manās acīs ir nebūtisks, 50 jau nav 70, kad bebi ieviest. Man gan puikam, gan meitai skolā/bērnudārzā ir daudz tēti ap 60. Vismaz starptautiskajā skolā tā ir gandrīz norma, mums reti kura ģimene bd grupā zem 40...

Peekaboo

Un vispār autores komentāri kaut kā neiet kopā, vienā saka ka savu 13 gadīgo tīni nu galīgi nesaprot, citā, ka ar vecumu esi "labāks" vecāks. Really? Un kas liek domāt, ka esot tuvu pensijas vecumam tu to savu 3o tīneidžeri sapratīsi labàk? Sapratīsi vēl mazāk

Es domāju, ka mana dzīve nav nedz tukša, nedz neizdevusies un sabojāt to, kas jau ir, arī nevēlos. Protams, nedzīvošu ar domu - auklēšu mazbērnus, jo nu, to jau nevar zināt kā viss dzīvē iegrozīsies. Parasti jau vedeklas izvēlas bērnus uzticēt savai mammai..pēc maniem novērojumiem.

Papildināts 28.07.2022 21:07:

Peekaboo
Un vispār autores komentāri kaut kā neiet kopā, vienā saka ka savu 13 gadīgo tīni nu galīgi nesaprot, citā, ka ar vecumu esi "labāks" vecāks. Really? Un kas liek domāt, ka esot tuvu pensijas vecumam tu to savu 3o tīneidžeri sapratīsi labàk? Sapratīsi vēl mazāk

Tizls komentārs. Es neteicu, ka gados vecāks ir labāks. Un rakstīju,ka tas neattiecas uz visiem gadījumiem, jo arī starp jauniem cilvēkiem ir fantastiski vecāki. Uzsvars bija uz mierīgāks, jo dzīve ir sakārtota.

Jā, un kura no mums ļoti izprot savu pusaudzi? Tas ir grūts posms visiem. Un, ja es brīžiem neizprotu bērna rīcību, tad es automātiski tā kā esmu slikta māte? Nopietni? Es vismaz atzīstu, ka nesaprotu, nevis tēloju visu zinošo un varošo. Es meklēju informāciju un interesējos par pusaudžu vecumu, lai būtu "labāka" mamma. Bet tu jau droši vien piedzimi visu zinoša.

Peekaboo

Simba88
Neteicu ka esi slikta māte. Chill.

burumburums
Tu par ārzemēm runā? Ja tā, tad kāda jega salīdzināt..

Te vīrieši jau ap 60 sāk mirt. Varbūt kādam skarbi izklausās bet nu tā tas ir, Latvijā nav tas garākais mūža ilgums statistiski....

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430127