Dzīves piepildījums - vēl viens bērns?

Simba88

Slēdza Simba88: "Paldies par viedokļiem.".

Man arī nav skaidrs kā suni vai biznesu (vai hobiju) var nolikt vienā plauktā ar vienlīdzīgu nozīmi. Skaidrs, ka autorei tas nav aiz gara laika. Un kāpēc cilvēkam jābūt 100% nodarbinātam, lai domas nenāk? Dabiska sievietes vēlme. Partnera nevēlēšanās ir vienīgais nopietns pretarguments. Riski ir vienmēr. Protams, vajag rūpīgu ārstu, bet neviens nepateiks kā noritēs konkrēta grūtniecība, ja tā iestasies. Salīdzinājumam, ir daudz jaunu sieviešu ar reproduktīviem traucējumiem, tāpēc 40 ar veselīgu iepriekšēju grūtniecību pieredzi ir pat ļoti labi. Tālāk būs testi un iespēja pārliecināties cik viss veiksmīgi. Un kādi reālie riski

kolizejs
Tev dzīvei ir zudis mērķis- tā ir problēma.
Iespējams...varbūt Tev taisnība. Ir iestājusies rutīna. Viss itkā ir labi un arī dārāmā pietiek, bet nav tāda globāla mērķa, uz ko tiekties.

Minna73

Lilija
Protams ka partnera velme janem vera. Tavam viram ir bralis vai masa ?

Lilija

Simba88
Samīļo vīru un nomierinies. Vīram šajā jautājumā arī ir teikšana. Un priecājies, ka Tavs vīrs ir atbildīgs un saprātīgs. Šajā vecumā ir pilnīgi dabiska sievietes vēlme apturēt laiku. Tikai lieta tā, ka tas ies uz priekšu neatkarīgi no vēlmēm.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

b/d vecāku kolektīvos pieredzējušie vecāki vienmēr simpatizēja, kad pašai bija 20-30. Varu iedomāties kā tas būs

Heidi_ja
Ja vīrs būtu pret, nedomāju, ka slimotu ar šo domu, vienkārši atteiktos, pārslēgtos, bet nu abi ejam uz mērķi. Vīrs normāls tētis. Kāpēc ne?
Apsveicu Forši, ka izlēmāt. Bet ir jau atšķirība, vai to grib viens vai abi. Nu, visticamāk, iekšēji jau jūtu, ka arī man ir jāpārslēdzas un vairāk jāpievēršas lielākajam bērnam - pusaudžu vecums, jauna skola septembrī. Mazajam sākās treniņi. Abi jāvadā n-tās reizes un jāmēģina apvienot ar darbu. Bet ir iekšā tāds ehh....es tagad būtu vēl labāka mamma Mierīgāka, gudrākā..vairāk izbaudītu laiku ar mazuli. Bet kā ir, tā ir. Jāgaisa mazbērni. Lai gan, tas ir tik tālu!

Duujaa

Ar vīru runāts? Negrib, jo, vnk negrib vai arī spēj pamatot?

Lilija

Minna73
ir brālis. un dēls mums nav kopīgs. ja tas ko maina.

vēlreiz, es saprotu šo sajūtu, bet vīra "pret" ir dzelžains arguments.

Brīvība ir spēja būt laimīgam neatkarīgi no apstākļiem.

Simba88
Par mazbērniem runājot, tad var notikt pēc 10 gadiem. Vai 15. Mazbērni nav sava ģimene. Dzirdēts par tiem uzbāzīgiem vecākiem, kas jauniem neliek mieru, mudinot vairoties Būtu uztaisījuši savu.

51 un vairāk gadu vecumā un neatkarīgi no sava dzimuma, es arī negribētu mazus bērnus. Tas vairs nav tas vecums, kad tie jārada.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430127