Dzīves piepildījums - vēl viens bērns?

Simba88

Slēdza Simba88: "Paldies par viedokļiem.".

VeryLuckyGirl
Kapec ne vel vienu mazo, ja abi gribat?
Vīrs īsti negrib, jūtoties par vecu..un vispār grib justies brīvs, ceļot, darīt, ko grib. Bet mums jau vēl 6gadnieks

Visbeidzot grūtniecība 40+ sievietei nāk par labu, aizkavējot menopauzi. Sis protams mits... ne tuvu patiesibai. Bet berni uztur jaunu, jo bus jaskrien pakalj vienam mazam vel ilgi. Man ir viens velais bernins. Teiksu atklati - tiesi pusaudzu gados izjutu, ka nav tik viegli paciest to pusaudzu krizi, stridus, kliegsanas ut.t. salidzinot ar citiem berniem, kad pati biju jaunaka. Kad bija mazins, tad bija loti viegli... bet esmu prieciga, ka mums ir sis durstigais pusaudzis. Katrs berns ir laime un Dieva davana.
Gan jau, ka mīts )) Bet tieši tā - bērni liek būt fiziski aktīviem un tas ir tas, kas man pietrūks, jo jau tagad sāku "izlaisties".

Manam vecākajam 13 un jūtu, ka tur būs..jāpastrādā gan ar sevi, gan viņu..aug radziņi un reizēm man uznāk dusmas, vnk neizprotu viņu. Bet mīļi man viņi abi

Simba88
Tu domā emocionāli, vīrs racionāli. Tur tā atšķirība.

Oi, mazbērnu gaidīšanu uzreiz var nokancelēt. Tas mūsdienās var arī vispār nepienākt daudz un dažādu apstākļu dēļ

Minna73

Lilija
Vienkarsi tad varu piekrist uz Tevis rakstito , berni aizpilda tuksumu. Ja , tieshi taa, esmu gimene vienigais berns, man ir viena masica.....un tieshi tapec man ir 4 berni.....

inna1986
Vīram, sanāk ir 51 gads. Tas ir normāli, ka viņš vairs negrib. Es meklētu ko citu ar ko aizvietot tukšumu.
Ir normāli, ka viņš negrib un ir normāli, ka es gribu. Un kurs ir tas zelta vidusceļš? Laikam šis ir vinīgais jautājums, kur nav risinājuma. Nekādu suni es nevēlos, arī ne papagaili. Neviens dzīvnieks nevar aizvietot rūpes par bērnu. Man paratsi nāk smiekli, kad kāds izdomā paauklēt suni, pirms gādā bērnu. Suns ir suns un bērns ir bērns.

Simba88
Ja būtu agrāk ar vīru runājusi un pierunājusi, iespējams, jums jau būtu tas trešais bērns.

Tagad es laikam vairāk saprotu tavu vīru un viņa nevēlēšanos.

Es laikam klausītu sirdij. Divi bērni nav nekas daudz, lai teiktu - stop, Tev jau ir bariņš, pietiek. Vienīgi vecums abiem ar vīru, bet tā ir tikai mana personiskā izpratne, neņemiet ļaunā.

Es arī dievinu bēbīšus, patīk staipīt, nēsāt, ja kādam tuviniekam ir, bet ar prātu saprotu, ka man savos 40 tam nav spēka, jo 3 reizes jau esmu gājusi tam cauri ar lielu laimes sajūtu un vairs ne. Ja būtu tikai tas bēbīšperiods, bet aug liels, tad bērnudārzi, slimošanas, sapulces, menedžēšanas, negribu to vairs. Ja būtu tikai 2, tad justos kā autore, ka kaut kas nav līdz galam izdarīts.

MazaisMurmulis

Meauk
nju nju.. kad man bija 20, biju pārliecināta, ka pēc 30 dzīve beidzas. Izrādas, dzīve tikai uzņem apgriezienus pēc 40. Pensijā arī pēc 50 gluži vēl neiet ( un diezvai mūsu paaudze pirms 70 dosies " pelnītā atpūtā".

Es no sirds mīlu tikai savus bērnus. Saka, ka pret mazbērniem ir tāpat, bet šis ir mans laiks.

Eiropieši dzemdē 40+, viņiem mazāk izteikta nedrošība par vecumu, nespēju vai ierobežotu dzīvesveidu mazo bērnu dēļ. Drīzāk stāsts par veselību un enerģiju.

Ir nozīme, vai bija vēlie bērni iepriekšējām paaudzēm. Gan genētiski, gan iepr. paaudžu pieredze saka priekšā, kas ir normāli konkrētai dzimtai, nevis random cāļa aptaujā

Izlasi pati vēlreiz sava posta teikumu par to, ka tevi skumdina visvairāk aizejošās jaunības sajuta un pajautā sev, vaj sadas žēlabās nk citas sievietes dzirdot, Tu viņai pilnīgi ar pārliecību ieteiktu to sajutu aizlāpīt ar bebiku?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18430127