Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi par OV testiem. Vienotā tēma

NobodyIsPerfect

NobodyIsPerfect

Tēma, kurā apspriežam visu par un ap ovulācijas testiem. Padomi, bildes, rezultāti, pieredze.

vai ov tests var uzrādit grutniuecibu?

Jana_07

baisma
man uzrādīja 2 košas svītras, bet kā vienīgo grūtn. noteikšanas metodi tos gan nevajadzētu izmantot, drīzāk kā eksperimentu

Evdokija

baisma
Kā grūtniecības noteikšanas metodi tos tiešām nevar izmantot, bet uzrādīt uzrāda. Pati mēģināju, kad jau zināju par grūtniecību. Daži OV testi bija palikuši un eksperimentam mēģināju pārbaudīt. Visas reizes bija izteikti košas svītras.

Chicago

Iesakiet kādu bezmaksas aplikāciju, kur testu foto var likt iekšā?

Vlindertje

Chicago
Premom, ja izmanto easy@home testus (Amazon)

Femometer, ja izmanto Femometer testus (no Ali)

Principa izmantoju abas aplikacijas un var likt tur visadus testus!

Jana_07

Chicago
es izmantoju Femometer, tikai svarīgi labā gaismā bildēt, dažreiz tik labi neatpazīst

Chicago

Tās, kuras bieži testē - vai tās blāvas svītras ir visu mēnesi, arī neauglīgajās dienās vai tikai, ja OV tuvojas?

Proti vai ir tādas dienas, kad OV tests pilnīgi balts tur, kur OV līnijas jāparādās?

Chicago, testeju jau nedelu un man visu laiku ir blava svitrina un sodien 18 diena pec OK partrauksanas palika uz pusi spilgtaka, bet tapat uz pusi gaisaka ka kontroles.

Papildināts 01.09.2022 13:09:

Chicago, testeju jau nedelu un man visu laiku ir blava svitrina un sodien 18 diena pec OK partrauksanas palika uz pusi spilgtaka, bet tapat uz pusi gaisaka ka kontroles.

Chicago

Tām, kuras testējas jautājums: Vai ovulācijas dienu rēķināt no dienas, kad pozitīvs tests vai no nākamās, aiznākamās?

Instrukcijā rakstīts, ka ja divas svītras, tad ov būs, ne notiek. Ja analīzes jānodod 7 dienas pēc ov, kā tās būtu skaitāmas?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430137