Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jautājumi par OV testiem. Vienotā tēma

NobodyIsPerfect

Chicago
Es testojos skaitot 2 dienas pēc testa

Papildināts 09.10.2022 14:31:

Ja ov uzrādīja 22 datuma testu skaitīju no 24 datuma

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Chicago

deleyla
Paldies, tad ar analīzēm laikam tāpat jādara būtu.

Catherin33 18 diena pec OK partrauksanas palika uz pusi spilgtaka...

sveika. Vai Tev bija kādas izteiktas sajūtas pēc pārtraukšanas?

Man šodien sanāk tieši 19diena kopš pēdējas OK tabletes. Sākuma visu laiku vēders kā balons, bikses spiež , no 17 dienas ik pa laikam durošas sajūtas(vairāk kreisā pusē), vakar sanāca 18diena, tā sāka sāpēt labā pusē, pirmā doma ka būs problēmas ar apendicītu.. bet tad sāpes taka vairāk jutu tieši pa sieviešu līniju. Guļot viss ok,kā stāvus vai sēžus, tā sāp. Šodien jau mazāk... ( par cik domājam par otro bērniņu,tad palagus burzam bez izsargāšanās)

Zzumzum

Pie policistisku olnicu sondroma,kad hormoni gluko testēšanās neko nedod,neuzrāda,lai gan notiek

Ne katru mēnesi,bet notiek,drīzak citas metodes,staipigaa auglīgās gļotas ir rādītājs.

Sveikas!

Palīdziet lūdzu saprast vai ovulācija nebūs, būs vai bija?

Sāku testēties no kreisās puses, pēcpusdienā, aptuveni vienā laikā!

deleyla

Wonderful_you
Kura ov diena?

Papildināts 03.01.2023 19:50:

Papildināts 03.01.2023 19:50:

Lūk kā izskatās ov testi sākot no 7cikla dienas (rīts un vakars)

Papildināts 03.01.2023 19:51:

Papildināts 03.01.2023 19:51:

9 un 10mita cikla diena.

Pagājušā cikla ov bija tikai 18mitaja diena

Papildināts 03.01.2023 19:52:

Wonderful_you
Es teiktu ka vēl tikai bus

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Šodien ir cikla 16 diena. Pēc aplikācijas ovulācija ir rīt, bet man parasti ir ātrāk! Bet dīvaini, jo strīpas blāvas, bet līkne ir.

Tev var skaidri redēt

deleyla

Wonderful_you

Papildināts 03.01.2023 20:17:

Šeit bija 16cikla diena kad ov tests parādīja. Līdz tam bija ka Tev.es jau domāju ov nebūs.

Tā mn ov 14/16dienā

deleyla

Es vēl rit testēšot, jo ceru, ka tomēr vēl būs. Man 34 dienu cikls parasti. 5dien iešu vizītē pie ginekologa, nez vai viņa varēs kaut ko pateikt par ovulācijas būšanu/ nebūšanu.

vel dīvaini liekas, ka vakar bija tādas spēcīgas duršana kreisajā sānā uz pāris sekundēm. Nez kas tad bija

Baigi uz pozitīvu gr testu šomēnes necerēšu par cik palagus burzīt iespējamā vakardienas ovulācijā nesanāca...

deleyla

Wonderful_you
Man ov bija 18 cikla diena pie tā kā parasti ir 28 dienas bet vēlas ov dēļ cikls nobidijas.somenes 12 cikl diena.ej nu saproti

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430137