Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Kad sākt taisīt gr testus?

MR jābūt pēc 4 dienām, protams, nenocietos un uztaisīju jau testu šodien, kurš ir negatīvs. Varētu būt, ka ja arī ir iestājusies gr, ka vēl neuzrāda?

Chicago

Zemenodzina
Var būt, ka neuzrāda. Īpaši, ja tests ar standarta 25vienību jūtīgumu. Sagaidi MR datumu un pamēģini ar Facelle jūtīgo. Ja ir, tad gan rādīs jau.

Šoreiz nekā.. laikam evapi patrāpījušies

Simbinja

Noelia
lai nākamais cikls īstais.

Zemenodzina
Man pedejas 2 gr uzradija 5 dienas pirms un 4 dienas pirms. Bet tas ja bijusi agra ov

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Es ar pasūtiju no drogām facelle testus, tiklīdz atnāks, domājams pirmdien vai otrdien, tā vienu pamēģināšu... MR datums 24.09. Liekas, ka vēders tāds uzpūsts un krūtis nedaudz jūtīgas, bet var jau būt atkal kārtējās iedomas

Mammucis3
Tad mums lîdzigi .. man Ari mr datums 24-25

.. bet šodien tikai 7dpo

Papildināts 16.09.2022 10:27:

zvirbulis19
Skaidri zinu ka 5dien (9.09) bija ov .. ir pagaaaajusi nedèła.. ov bija pasha vakara ap 20:00

zvirbulis19
Es baigi neesmu nekad piedomājusi par to vai jūtu ovulāciju...man liekas, ka neesmu, bet šomēnes 11.datumā, bija uz mirkli asas sāpes kreisajā sānā, nezinu vai to var pievilkt pie folikulu plīšanas, tiešām nav ne jausmas

Mammucis3
Es testus veicu ... skaidri zinu .. pàrbaudu ar testiem .. ceturtdien 22 taisiju bija gandriz pozitivs un 5dien jau jaaaaaa.. man katru men Kad pliiist folikuls sap veders .. lîdz vienai stundai .. tadas jokainas saaaapes .. dažreiz gribas atgulties.. esmu lasijusi netaaa Kad plîst folikuls tad izdalaaaas skidrums kas pecak kairina veeeederpleeevi ( nu Un man taaa patiesi ir jau Cik gadus katru menesi ) tgd paaaris men ar ov testiem pačekoju .. nju Un taaa ari ir pec pozitiva test aptuveni pec 20 h tas notiek

Papildināts 16.09.2022 12:11:

Un mès paspejam vienu dienu pirms ov .. tapec ceriba ir

zvirbulis19
Super, turu īkšķus, lai izdodas... es neesmu mēģinājusi OV testus, ja šoreiz nesanāks, varbūt būs jāpamēģina. Kādus iegādājies un kad apmēram sāc taisīt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139