Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Mammucis3
Es esmu iegàdàjusies dažaaadus .. no drogàm facellles no BENU aptiekas livsane bija 40 proc atlaide par 7gb

tad vèl no auglibastesti.lv sutiju

es kaaa kuru reizi .. bet nu labak man taisit no 9-10 cd .. ov parasti ir no 13-15cd

Papildināts 17.09.2022 16:06:

Saaakt no 9-10 cd lîdz kamer pozitivs .. parasti 13aja diena jau bija poz

Zemenodzina
Ko tgd ràda ? Ir kautkas vai nav ?
man piemèram ieprieks bija palikusas 3-4 dienas lîdz mr Un veicu testu 25 jutibu bija balts , bet beigas bija grutnieciba.. tàpèc tiešaaam iesaku taisit drogu facellles - tiesham labi testi

Tapec man traki interese taaa vilkšana saaakumaaa .. kuram velk kuram ne

Papildināts 19.09.2022 19:08:

Ui netur ierakstiju

Paldies, Dāmas, par atbildēm.

Uztaisīju testu dienā, kad bija jāsākas MR, un tests ir pozitīvs. ❤️

Man šorīt facelle negatīvs. Bet krūtis piebriedušas un jūtīgas un drusku tomēr šķebina. Negribas ticēt, ka esmu iedomājusies to...bet nu otra svītriņa nav....laikam jau tad jāgaida sestdien MR

Mammucis3
Kura tev diena pec ov ? Vai Tu nezini ? Man šodien ir 11.dienà pec ov Un ieraudziju šorît vàju otro sleeeepi )) facellles jûtigaja testa

Papildināts 20.09.2022 08:33:

Vakar veicu Ari test Un bolîjos stundu .. taka kautko redzu ta ka ne .. bet šorît bez bolîšanas redzu .. iesu nodot hcg .. lai zinu Cik tad tie hcg ir .. noteikti dikti maz

Papildināts 20.09.2022 08:34:

Man 29.julija bija tîrîšana no misssing .. tad augusta pirmaaas mr Un otraaas laikam nesagaidit

zvirbulis19
Nu ja pareizi sajutu, tad devītā diena šodien sanāk, jo durstošo sajūtu sānā sajutu 11.datuma vakarā...

Mammucis3
Veeel jaaapagaida.. es Ari biju sacereeejusies daudz agrak kautko ieraudzit ..un sabeeedaaajos ka neka nav ... bet pèc paris dienam tomer ir

Meitenes, es taisīju jūtīgo testu 5 dienas pirms MR(tīri joka pēc) bija balts, balts. Un MR dienā uztaisīju un jau 2 sarkanas svītras negaidot neko un HCG tajā pašā dienā 561, tāpēc tiem testiem līdz galam ticēt nevar, taisar MR dienā

Papildināts 20.09.2022 09:23:

Man šaaads .. lîdz mr 3-4 dienas ..

Vakar Un aizvakar shis pats tests pilnigi balts

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139