Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

zvirbulis19
sit mani nost, bet es redzu līniju

dem_a
Es mazliet paaarveidoju , lai labak redz .. Jo bija pagrutak originalam, bet dzîve loti labi redzama .. neko bolit nevajag

Papildināts 20.09.2022 09:29:

Man pie hcg 8 šaaadu pašu ieprieks raaaadija ..

Papildināts 20.09.2022 09:29:

Taaa kaaa es Domaju ciparini vel mazi

zvirbulis19
es domāju drusku, drusku pacieties līdz MR, vai joka pēc nodot analīzes. Man kad likās, ka ir visas pasaules grūtniecības pažīmes, aizskrēju uz Gulbi, protams, nekā, un pazīmes es sev piedomāju vienkārši. Bet tā, sirdsmieram, domāju droši vari aiziet,ja ir iespēja.

dem_a
Paldies!

Papildināts 20.09.2022 09:37:

Paldies, vēl plinti krūmos nemetīšu...

dem_a
Es iesu , iesu obligati .. vel kadu testu panemsu Ari .. man gan nav nekaaadu pazimju

Sākumām pazīmes ir tikai galvā, to es pēc sevis sapratu, jo kad ļoti, ļoti gaidīju II, bija visas pasaules pazīmes, sevi noskaņoju at tā, ka vēmu bet tagad, kad īsti šajā mēnesī negaidīju - 0 pazīmes, tīri testu sataisīju, lai antibiotikas var sākt zert un hops, stavoklī. Tāpēc pazīmes sākuma nedēļās 100% ir mūsu galvās, vismaz man toč tā bija

dem_a
Man bija lîdzigi .. maija 11 dienas pec ov taisiju testu, bet ne jutigo Un bija balts .. pec paris dienam saaaku dzert antibiotikas neatkaaartojot testu .. dzeeeru 10 dienas pec kartas .. pa divam ab

mr neatnaca , Domaju ka delj ab .. pectam taisiju to testu grutnieciecibas kad jau visas ab izdzertas Un divas svitrinas .. es biju šoka

Papildināts 20.09.2022 10:04:

Rezultata auglitis bija , bet neattistijas.. staveja uz vietas .. kad jau bija jabut 9 ned bija taaas pashas 6 kas pirmaja reize .. vajadzeja veikt tirisanu

Papildināts 20.09.2022 10:04:

Tadel tgd taisiju Agri testus ar lielaku jutibu, lai nesanaktu vairs ka ieprieks .. lai gan tgd nekadas ab nav jaaalieto

zvirbulis19
ohhh, šis skumji. Ārsti teica, ka AB lietošanas dēļ?

Un man Ari toreiz nebija pazimju.. tik tas ka nebija mr

Papildināts 20.09.2022 10:06:

dem_a
Taaas bija tadas ko nevar lietot grutnieces.. Viña Teica ka loti slikti ka tadas dzeeeru

Bet Viña Teica ka nevar zinat .. tam var but 101 iemesls.. visss taaa sakrita ka skiet ka tadel .. bet neviens to nezin

Lauminna

zvirbulis19
es redrzu, IR

jee jee jee, ļoti priecājos par Tevi. Gaidām analīžu rezultātus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139