Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Gulbi vēl gaidu, bet nenocietos un vakarā uztaisīju vēl vienu testu. Vai tiešām varētu būt pozitīvs?

Kamoliite

AnnaPanna28
Te pat nav jāzīlē. Kā rozā uz balta.

Papildināts 01.11.2023 21:06:

Un manāmi košojas, skatoties uz rīta testu.

HCG 81.8

it kā priecājos, bet tāds satraukums, jo nav plānots un pirmā grūtniecība... kur iet, ko darīt? Pie ārsta? Bāc, stresiņš sākas!

Kamoliite

AnnaPanna28
Elpo dziļi, izbaudi jaunumus. Ja pēc dabas esi piesardzīga un patīk visu kontrolēt, tad vari ik pēc 2 dienām hcg nodot, lai redzētu dinamiku.

Pie ārsta ātrāk par 6-7 ned. nav vērts iet, tad arī sirsniņu jau varēs dzirdēt. Bet visvienkāršāk, sazinies ar savu gin. un uzjautā, kad labāk pieteikties uz vizīti.

Apsveicu!

Apsveicu!!

Palmish

Sveikas. Ir vai nav? Netaisīju no rīta. Mr bija jābūt svētdien.

Lizete

Palmish
Ir!

deleyla

Palmish
Ir .bet diezgan blāvi prieks tā kā pēc kavētam mr

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Sharliina

Palmish
Vai cikls regulārs? Ja jā tiešām gaiša. Varbūt ov vēlāk bijusi.

Palmish

Sharliina
Neregulārs. Jo es lietoju pretapaugļošanās tabletes. Es vispār brīnos, kā paliku tik ātri, nupat tik kā beidzu viņas dzert, kādas 2 nedēļas atpakaļ. Es rīt no rīta taisīšu vēl vienu testu.

Papildināts 21.11.2023 23:06:

Bet tās lietoju savukārt, lai sakārtotu ciklu, jo jau labu laiku tas bija neregulārs, ar pārāk biežām un ilgām mr.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139