Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Sharliina

Palmish
Tad jau viss kārtībā. Man pēc tabletēm bija otrajā ciklā izdevies. Un tiklīdz pārtraucu tabletes bija atpakaļ garie cikli. Lai košojas.

Palmish

šis divas dienas vēlāk un no rīta. Joprojām knapulīte.

Sharliina

Palmish
Es būtu nodevusi hcg. Ja ir iespēja un nebūs jāzīlē.

Sveikas! Man mr bija 6.11. Pie dakteres griezos cikla 12 dienā, taj pat dienā bija jainjicē ovitrelle...(t. i. 16.11) tagad 23.11 veicu analīzes pēc dr. teiktā un prg 34.3 un uzrada hcg 20.4 vai tiešām ir iestājusies grūtniecība vai tomēr tas ir no ovitrelle lietošanas? Pie bērniņa jau censonejam 6gadus

xaxaxa
Hmm man pēc ovitrelles HCG bija jānodod pēc 2 nedēļām! Tu par ātru esi nodevusi Vēl jāpaiešas!

justme

xaxaxa
xaxaxa
ovitrelle no organisma iziet vismaz 10 dienas, tev pārāk ātri veiktas analīzes, tas var būt vēl no ovitrelles.

Labrīt dāmas! Esmu diezgan lielā neizpratnē tāpēc griežos pēc padoma?
Vajadzētu vai nevajadzētu uztaisīt test ?
21.nov bija jāsākās MR, bet tās sākās vakar un nu jau šodien vairs nav , lai gan parasti tādas normālas MR ir 4dienas un tad jau mazāk un mazāk tā ka tik smērējās un tās bija diezgan gaišas! Nebija arī neviens parastā pirms MR simptoma ne uzpampis vēders, ne ēšana nu ne kā.

Ar puisi seks ir bijis un bieži un neizsargājamies, tad kā jau mēs visas zinām visādi var notikt.
Lasīju ja ir ļoti agra grūtniecība tad varot pūt vēl mēnešreizes bet ne kā parasti.

Vai patiešām var būt ka esmu stāvoklī?

Sharliina

Mazaisboss
Mēnešreizes vrūtniecības laikā noteikti nav. Uztaisi testu vai hcg un viss būs skaidrs. Vieglas mr arī var būt daudz un dažādu iemeslu dēļ. Neviena te nepateiks esi vai neesi.

Sveiciens!

Papildināts 24.11.2023 12:09:

Es, atvainojos, izskatās, ka kaut kāda kļūda un uzreiz neielika. Es vakar vakarā taisīju, bet nesaprotu vai man nerēgojās?

Papildināts 24.11.2023 12:09:

Jauku dienu

Sveika! Es domāju, ka nerēgojas gan

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139