Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Evdokija

Sincere
Viss kā vajag! Skaista un nepārprotama svītriņa!

Evdokija
Šis ir tests pēc hcg nodošanas . Hcg atnāca 4.92, nesaprotu kā pirms un pēc analīžu nodošanas var būt pozitivs tests , pietam tests pēc hcg nodošanas vēl košāks

Evdokija

Sincere
Nu kaut kas jau tur ir/bija jebkurā gadījumā. Hcg tik pat kā 5. Aizej vēlreiz nodod, tad būs skaidrs.

Papildināts 02.12.2023 13:45:

Varbūt vēlā ovulācija un esi notrāpījusi pašu startu! Lai izdodas!

Sveikas. Mana piektdienas svītriņa ar hcg 4.92 nav palikusi tumšāka un šodien nebija iespēja aiziet uz analīzēm , bet man izskatas pēc bioķīmiskās vai kkā tāda, jo būtu kkas tumšāks palicis jau. Laikam analīzes vairāk nemaz ne nodošu un gaidīšu MR. Šī būs jau trešā bioķīmiskā.

deleyla

Sincere
Man arī 3 ķīmiskās bijusi

Ja šis pregna tests tiem vispār ticēt nevar.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Palmish

Sincere
Kādēļ tik pesimistiski?

Varbūt tomēr viss būs kārtībā. Minimālais hcg 5 ir no 3 nedēļām, varbūt vēlāk bijusi ovulācija un vēl nav trīs nedēļas.

Man testā tumša svītra parādījās tikai nedēļu un pēc dienas, kad bija jābūt MR.

Papildināts 04.12.2023 21:08:

Sincere
Turēšu īkšķus.

deleyla
Es sapratu, ka Tu nekādiem testiem vairāk netici, bet esmu izmēģinājusi jau 4 dažādas firmas un visi bija pozitivi - kāds spilgtāks, kāds blāvāks.

Palmish
Paldies par pozitīvo devu. Skatīšos kā būs.

deleyla

Sincere
Kāpēc neticu?pregna tiešām uzrāda vienmēr pozitīvu un ja maria strip kļūdas.

Bet tev ir bijis hcg tātad pēc šī var saprast vai progresē vai ne.

Testi mēdz "melot" gan radot pozitivu gan negativu

Papildināts 05.12.2023 06:35:

Sincere
Nav jēgas testiem jo tiem arī dazada jutība.tijai hcg parādīs kas notiek .cik daudz izdzerts arī ietekmē.

Un ja dažādi testi rada dažādi pozitīvu kāpēc tad šaubīties vēl.

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Sharliina

Sincere
Pregna tiešām nav uzticami. Visi kā viens bija positīvi, kad nebiju stāvoklī. Uz akciju sapirkos. Pēc tam visus izmetu palikušos. Bet tieši šie kastetītēs. No citiem testiem tik daudz brāķu nav bijis. Jā pa kādam gadās. Bet salīdzinoši reti.

Papildināts 05.12.2023 09:34:

Un jā dinamikai noteikti izmanto vienas firmas testus. Jo katrs uzķer savādāk. Man bija, kad uztaisīju citu firmu un bija gaišāks, bet ar hcg analīzēm viss bija ok

deleyla
Sharliina
Paldies par feedback, meitenes. Nekādus testus vairāk netaisīšu, vnk skatīšos , kas būs

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139