Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Es arii veel neesmu saneemusies aiziet uz analiizeem. Shodien sanaak cikla 33 diena un cikls parasti ap 28-30 dienas. Shvaks jau ir tas tests bet laikam riit nodoshu hcg lai kkaada skaidriiba ir. Veeders arii saak leenaam saapeet kaa uz meeneshreizeem.

Sveikas))

Mēģinām tikt pie ceturtā bērniņa, un vienalga nepacietība tāda pati kā ar pirmo)

Līdz mēnešreizēm vēl 5 dienas.

Šodien taisīju testu clear choice maksimā kurus pārdod. Arī agrāk šos taisīju un neko neuzrādīja, bet šorīt un arī vakarā tests rāda šādi.

Liekas jau ka pozitīvs,bet mani mulsina otrās svītriņas novietojums,šķiet tuvu kontroles līnijai.

Varbūt zināt vai šiem testiem tas tā ir ,vei tomēr divi pēc kārtas brāķi.

Sharliina

Grutniece27
Vienu bildi neredzu. Otrā izskatās kaut kāda evap līnija. Pozitīvs tests būtu ar tikpat platu un gaiši gaiši rozā, noteikti nē tāds kā attēlā.

Tāpēc ar apmulsu, parādījās uzreiz.

Un abos testos.Iepriekšējais bija vakarā taisīts un šis no rīta.

Sharliina

Grutniece27
Šādu testu es par pozitīvu neuzskatu. Pamēģini velāk cēl vai hcg nodod.

deleyla

Grutniece27
Ja domā tā otrā...tur nav otrai jābūt. Man nešķiet pozitivs

Papildināts 07.12.2023 22:08:

Grutniece27
Evap otra svītra ir daudz talak

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Zaurs

Kaut kāds brāķis

Kaa jums meitenes liekas vai ir ok, ka vakaraa otra sviitrina blaavaaka kaa no riita? Vai prieki beigusies ?

16 diena peec ovulaacijas . Meenesreizeem bija jaasaakaas 4-5 dienas atpakal.

Papildināts 12.12.2023 22:38:

Papildināts 13.12.2023 08:26:

Sodienas bilde. Nevaru saprast, priecaaties vai raudaat. Satkanaa sviitrina treknaaka tomeer nepalik

lollymolly777
Nodod HCG divas reizes un redzēsi dinamiku. Testi neder šādai novērošanai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139