Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

winterr
fecelle testu kaut kad sen,sen atpakaļ taisījusi biju ar mazāko bērniņu,un man tas pat kā triggeris bija,jo tolaik ilgi mazulītis nepieteicās. Un te iemērcot un principā uzreiz parādoties bija šoks. Tagad nožuvuši abi gan livsane,gan fecelle ir labi redzami-tad jau laikam nekļūdīgi. Tik livsane maigāka līnija

evuciiis

Saulesziedss
Kā man dr teica - aplikācijas ir ok, vari aptuveni redzēt tos ov laikus un tā, bet nekad tam nevar līdz galam uzticēties

Skaties, ja iepriekš visa pieredze bijusi pozitīva, tad gan jau var mierīgi gaidīt vizīti man gan bija uzreiz jānoķer, lai zin, ko un kā ar medikamentiem

evuciiis
Nu jā! Tā tas ir. Ir bijis,kad aplikācija rāda vienu,pēc sajūtām ovulācija ar krietnu nobīdi.. Iepriekšējās reizes bijušas pozitīvas,šoreiz varbūt svars varētu nebūt labākais-pieļauju domu,ka nepietiekams,bet ne kritiski. Sliktākajā gadījumā sazvanīšos ar ārstu.. Lai gan,nemiers dīda un nesaprotu kā pareizi rīkoties. Cerēju jau uz septīto nedēļu tikt

Papildināts 15.04.2024 12:14:

Izdomāju salikt visus testus kopā-joprojām liekas,ka redzu visos,pat tajā pirmajā,kas nobružājies. Nu,pēdējie,protams,neapšaubāmi..

pinkyminka

Saulesziedss
man arī izskatās, ka ir visos.

apsveicu

MammaAmmam

Saulesziedss
Es redzu tikai no 3.

Papildināts 15.04.2024 12:29:

No 2.

evuciiis

Saulesziedss

jā, var redzēt, ka met jau ēniņu. Tajā pašā pirmajā tā ļooooti niecīgi, bet, ja grib, var saskatīt

vēlreiz - no sirds apsveicu

Saulesziedss
Ir ir, skaidri redzams! Apsveicu!! ❤️

Sveikas , sestdien ( 20.04.2024) aiz ziņkàres uztaisiju grūtniecības testu un paradijas blāva otra strīpiņā. Esmu šoka ka paradijas , jo mēnešreizes pat vēl nav sākušas kavēties , tikai 25.04 būtu jābūt . Ko darit ? Pagaidit un taisīt velvienu ? Bail ja sāksies menesreizes .

pinkyminka

Saulite1997
vari iet nodot hcg, tad zināsi 100%

Saulite1997
Pašai nekad nav bijis,ka tik agri parādās tests,bet gan šeit,gan citur lasījusi/dzirdējusi,ka reizēm gadās arī tā! Es gan jau,uztaisītu vēl kādu testu,piemēram,rīt vai parīt. Un noteikti kā jau ieteica hcg,tad 100% zināsi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139