Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Grūtniecības testa rezultāti. Ir vai nav?

NobodyIsPerfect

Camille

Saulite1997
Es arī ar otro bērnu testu taisīju vēl pirms sāka kavēties mēnešreizes un bija blāva, blāva strīpiņa, "mēnešreižu" dienā jau bija kārtīga svītriņa. Toreiz vienkārši pamodos un jutu, ka jūtos citādāk, krūtīs tāda sajūta kā bijusi tikai grūtniecībā un barošanas laikā, tāpēc sapratu, ka esmu stāvoklī un tik ātri taisīju testu.

MammaAmmam

Saulite1997
Taisi vien testu . Arī man 3 grutniecibas testi taisīti pirms MR kavēšanās pat 3-4 dienas un bija pozitīvs.

Ir meitenes , ir !! Šodien divas smukas strípiñas ! Loti labi redzamas

Papildināts 24.04.2024 17:30:

Tagad turam īkšķus, lai viss butu labi

MammaAmmam

Saulite1997
Apsveicu

Saulite1997
Viss būs labi, apaļojaties!

Devu ziņu savai ginekoloģei ,šodien jānodod analīzes progesteronam lai zinātu vai jāatsāk lietot gepretix .

Meitenes, vai kādai ir bijis tā,ka no agra rīta tests ir pozitīvs (bāla,bet rozīga otrā svītriņa),bet vēlāk pa dienu taisits-negativs.

8/9 dpo..

Sharliina

Fantastika
Atkarīgs no testu jūtības. Un ja esi daudz šķidrumu lietojusi utt. Tas varētu izskaidrot. Ir arī negatīvie scenāriji. Evap no rīta vai ļoti mazs hcg un beidzās kā ķīmiskā grūtniecība.

Papildināts 28.04.2024 16:24:

Sharliina
Vai testi vienas firmas. 8-9dpo hcg būs ļoti mazs. To tiešām ar kādu testu var neuzķert. Es rīt hcg nodotu.

Sharliina
Nezinu ko domāt.. Škrobe. Tests bija ļoti bāls, protams, bet ar skaidru ROZĀ krāsas otro svītru...tagad pat izžuvušam to var skaidri redzēt..

Uztaisīju vēl vienu tas pašas firmas testu tagad, vakarā. Negatīvs. Clear choise firmas tests..vairs tādus nepirkšu.

Man šitādi joki ar rozā otro svītru nekad nebija gadījušies. Evapi ir bijuši, bet tad tie rādās pelēkā krāsā, ne rozā.

Sharliina

Fantastika
Pēc manas pieredzes clear choice ļoti slikti ķer. Es uztaisītu vienu no rīta. Jā nebūs, tad neko

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18430139